Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

"Liczą się tylko 3 punkty" - zapowiedź meczu Iskra Księgienice - Chojnowianka

Autor kuba
Data utworzenia: 17 maj 2013, 18:43 Wszystkich komentarzy: 13


"Liczą się tylko 3 punkty" - zapowiedź meczu Iskra Księgienice - Chojnowianka
Już w najbliższą niedzielę nasi piłkarze rozegrają kolejne spotkanie w walce o awans do okręgówki. Rozgrywki ligowe wkraczają w decydującą fazę. Do końca sezonu pozostało już tylko 6 kolejek, a kandydatów do awansu jest aż trzech.

Chojnowiankę czeka trudna przeprawa w Księgienicach. Aby myśleć o awansie nie można pozwolić sobie na stratę punktów, ponieważ rywale tylko czekają na każde potknięcie.

- Wiemy jak ważny jest to mecz, jednak dla nas liczą się tylko 3 punkty – mówi obrońca Chojnowianki, Karol Salachna

Warto przypomnieć, że z Iskrą na jesień Chojnowianka na własnym stadionie odniosła gładkie zwycięstwo 3:0. Miejmy nadzieję, że uda się powtórzyć taki rezultat. Trener Słowakiewicz będzie mógł w tym spotkaniu skorzystać ze wszystkich piłkarzy. Nikt nie pauzuje za kartki, dodatkowo po kontuzji do bloku defensywnego powraca filar drużyny, Piotr Światłoń.

Mecz rozpocznie o godzinie 11.00. Chłopakom życzymy sukcesu!Komentarze

Moim skromnym zdaniem wygramy ale smród kupionego meczu wejdzie z nami do okręgówki ...
zgłoś komentarz
Chojnowianka gra fer.
zgłoś komentarz
Moim skromnym zdaniem wygramy ale smród kupionego meczu wejdzie z nami do okręgówki ...
Ktoś puścił plotę że Chojnowianka chciała kupić mecz i teraz każdy to powtarza,my z takim składem nie potrzebujemy kupywać meczy bo gramy najlepszą piłkę w A-klasie.
zgłoś komentarz
Moim skromnym zdaniem wygramy ale smród kupionego meczu wejdzie z nami do okręgówki ...
Sympatyk - rozumiem, ze kupiony byl przegrany mecz z Jadwisinem tak ? Moze zamiast pisac takie glupoty to zastanowcie sie dwa razy...
zgłoś komentarz
Doskonale zdaje sobie sprawe, ze ten portal macie wlasnie po to, aby wyrazac swoje zdanie ... ale do cholery nie piszcie co wam slina na jezyk przyniesie , przewaznie tylko po to aby podlizac sie psymonowi i innym ' komentatorom ' ...
zgłoś komentarz
Drogi @kubo wywołałeś Moją osobę do tablicy czego sobie nie życzę .Ludzi tu piszących nie znam i nie widzę ze swojej ani ich takiej potrzeby aby ktoś mi się podlizywał za to często obserwuje masę ataków na moją osobę czy zakładane profile brzmiące podobnie do mojego aby mi tylko dowalić .Więc opamiętaj się i następnym razem proszę na mój temat się nie wypowiadać.Co do sprawy znam jej kulisy i było ciut inaczej niż piszą poprzednicy dlatego było tyle determinacji ze strony przyjezdnego przeciwnika aby ten mecz wygrać.
Pocieszę cię też @Kubo że moja osoba na tym nędznym portalu będzie rzadkim gościem z czego ty pewnie się cieszysz ,odbierz to jako dobrą nowinę ,zwiastowanie nowego.
zgłoś komentarz
kuba jeśli chodzi o „przegrany kupiony mecz z Jadwisinem” to doszły mnie pogłoski że był przeddzień meczu telefon z zarządu klubu ( nie powiem od kogo ale jak nie wiesz to telefon zawsze można namierzyć i zidentyfikować rozmówcę ) do trenera Jadwisina z propozycją objęcia stanowiska trenerskiego po tym właśnie meczu. Wniosek z tego może nasuwać się nie jeden. Taki jak na przykład ten że chciano ustalić zdobycie 3 punktów przed meczem aby awans był bardziej pewny … itp. Jeśli chcecie możecie to skomentować. Możecie zapytać klub czy prowadził takie praktyki. Wnioskujemy z całokształtu informacji o klubie jak i o jego działaczach (tudzież trenerach ) że propozycja taka mogła paść dlatego jak widzisz smród o próbie kupienia meczu ciągnie się . Nie jesteśmy tu sami , nie kreujemy Wam „prawdy” . Poddajemy ją tylko pod dyskusję która jak widzisz czasami potrafi zawrzeć. Tak czy inaczej swoje wiemy a może po prostu Wy nic nie wiecie.
zgłoś komentarz

KS Chojnowianka przegrała mecze z LKS Iskra Księginice tracąc cenne trzy punkty .
więcej na Chojnów.miejsce.me w temacie "KS Chojnowianka traci fotel lidera - przegrana 3:2 z LKS Iskra Księginice"
zgłoś komentarz
no to przykra informacja , nic sie nie stało , chłopaki nic sie nie stało , nic sie nie stałoooo, chłopaki nic sie nie stałoooo.
zgłoś komentarz
Panią Hankę do tablicy poproszę.Psymon ma rację,do zmiany!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.