Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Los Chojnowianki w rękach Jadwisina. Porażka w Księginicach

Autor kuba
Data utworzenia: 20 maj 2013, 10:48 Wszystkich komentarzy: 5


Los Chojnowianki w rękach Jadwisina. Porażka w Księginicach

KS Chojnowianka nieoczekiwanie przegrała 3:2 z Iskrą Księginice. Zespół prowadzony przez Andrzeja Słowakiewicza dał sobie wydrzeć jakże ważne 3 punkty, mimo prowadzenia do przerwy 0:1.

Pierwsza połowa zgodnie z planem odbyła się pod dyktando Chojnowianki, która prowadziła grę i kilkukrotnie zdołała poważnie zagrozić bramce Iskry. Gospodarze ograniczali się do wyprowadzania kontr. Dwie stuprocentowe sytuacje zmarnował Haniecki, któremu wystarczyło dołożyć nogę do pustej bramki. W 30 minucie Kardela precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego wyprowadził Chojnowiankę na prowadzenie. Do przerwy rezultat nie zmienił się. Po przerwie wydarzyło się coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Gościom odcięło prąd i sprawiali wrażenie, jakby nie wyszli na drugą połowę. Tuż po przerwie Iskra doprowadziła do wyrównania, a kwestią czasu były kolejne bramki. W 70 minucie było już 3:1. Doskonałą okazję zmarnował Baszczak, który z pięciu metrów trafił w słupek i to było jedyne zagrożenie, jakie Chojnowianka stworzyła w drugiej połowie. W 90 minucie kontaktową bramkę zdobył Gromala, lecz było już za późno, aby myśleć nawet o punkcie.


- Nie wyszliśmy skoncentrowani na drugą połowę. Dostaliśmy szybko bramkę. Powinniśmy w pierwszej połowie postawić kropkę nad „i” i byłoby po sprawie - mówi Bartosz Haniecki.

Porażka boli podwójnie, biorąc pod uwagę fakt, że Skora Jadwisin wygrała swój mecz i wyprzedza Chojnowiankę o dwa punkty. Miejscowy zespół musi wygrać wszystkie mecze do końca sezonu i liczyć na ewentualnie potknięcie rywala. Miejmy nadzieję, że w następnym meczu pójdzie zdecydowanie lepiej.

Aktualna tabela z wynikami A Klasy, grupa: Legnica II


Komentarze

@kuba prowadzić można tylko 1:0 natomiast 0:1 to można tylko przegrywać - apropo "mimo prowadzenia do przerwy 0:1" , "zmarnował Haniecki,zmarnował Baszczak" - a może tylko nie wykorzystał. Ciśnienie jakie jest wokół klubu udziela się wszystkim.

zgłoś komentarz
jak ktoś nie wytrzymuje ciśnienia w A klasie niech idzie grać do budziwojowa lub lzs biała czy itp tam nie ma presji wyniku a po meczu wszyscy ida na piwo a nie kaleczy i zawstydza znany klub w regionie
zgłoś komentarz
jak ktoś nie wytrzymuje ciśnienia w A klasie niech idzie grać do budziwojowa lub lzs biała czy itp tam nie ma presji wyniku a po meczu wszyscy ida na piwo a nie kaleczy i zawstydza znany klub w regionie
zgłoś komentarz
chłopaki starają się jak mogą ale czegoś jednak brakuje. Dawniej klub był znany z wyników a teraz tylko ze smrodu jaki co chwilę się za nim ciągnie , jak nie bilety bez numerów to znów trener z wyrokiem , jak nie typ z kosiarka co wpada na trening to polonista co wydaje decyzje w sprawie murawy, to działacze co nie działają , to sekretarz co ucieka ….. Ogólnie jak widać niewłaściwi ludzie na niewłaściwych stanowiskach. Bałagan oraz brak autorytetu.
zgłoś komentarz
Do okręgówki ? z czym ? z tym co krawaty wiąże i z 5-ciu metrów nie strzela? mysle ze to druzyna na odpowiednim miejscu a klasa i tyle na teamt chojnowiskiej piłki
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform