Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

"Impreza bardzo udana" - powiatowe eliminacje Turnieju o Puchar Tymbarku w Chojnowie

Author: Maciek
Creation date: 21 May 2013, 08:26 All comments: 0


"Impreza bardzo udana" - powiatowe eliminacje Turnieju o Puchar Tymbarku w Chojnowie

20/05/2013 na chojnowskim Orliku odbyły się powiatowe eliminacje do Turnieju o Puchar Tymbarku. Impreza już po raz drugi została przeprowadzona przez trenerów KS Chojnowianka Stefana Stala oraz Piotra Seheniewicza. W tym roku organizatorzy byli niezmiernie zadowoleni z frekwencji, na boisku zjawiło się aż 9 ekip piłkarskich. Pogoda również dopisała, zatem młodzi adepci futbolu cieszyli się z każdej minuty gry. Do Chojnowa zawitały reprezentacje następujących szkół podstawowych: SP4 Chojnów, SP3 Chojnów. SP Dębno, SP Prochowice, SP Niedźwiedzice, SP Rokitki, SP Krzywa, Legnickie Pole, SP Rzeszotary.

Drużyny podzielono na trzy grupy z których tylko najlepsza ekipa awansowała do finału. Po wstępnych zmaganiach poznaliśmy finalistów, którymi zostały szkoły z Prochowic, Niedźwiedzic oraz Rzeszotar. Rywalizacja była bardzo zacięta, a młodzi adepci futbolu dali z siebie wszystko. Ekipy osiągnęły następujące rezultaty:

SP Prochowice – SP Rzeszotary 4:0

SP Rzeszotary – SP Niedźwiedzice 3:2

SP Prochowice – SP Niedźwiedzice 6:0

Prochowiczanie doskonałą gra zapewnili sobie zwycięstwo, które dało im eliminację do kolejnej fazy turnieju, która odbędzie się w Świdnicy.


Cała impreza przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Trener zwycięskiej drużyny w samych superlatywach wypowiadał się o chojnowskiej imprezie:

W Chojnowie jesteśmy już nie pierwszy raz, byliśmy tu na szkolnych rozgrywkach, eliminacjach Wielgusa. Jest u was bardzo sympatycznie, przyjeżdżam tutaj zawsze z przyjemnością. Jestem zaskoczony ilością drużyn, zawsze zjawiało się 5 ekip, tym razem 9, więc jestem mile zaskoczony. Impreza bardzo udana, pogoda dopisała, emocje były. Dodatkowo wygrana cieszy


Stefan Stal również komplementował dzisiejszą imprezę:

Najważniejsze, że pogoda dopisała, dopisała również frekwencja. Wszystko odbyło się według regulaminu. Jest to kolejna wartościowa impreza w naszym mieście


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform