Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Jako jedyni w naszym kraju wywalczyliśmy trzy eliminacje do Mistrzostw Polski w boksie!

Autor Maciek
Data utworzenia: 21 maj 2013, 12:01 Wszystkich komentarzy: 0


Jako jedyni w naszym kraju wywalczyliśmy trzy eliminacje do Mistrzostw Polski w boksie!

Wielki sukces chojnowskiego klubu – tak w kilku słowach można ocenić eliminacje do Mistrzostw Polski Bokserów. Champion Chojnów Powiat Legnicki wywalczył w miniony weekend 3 medale i jednocześnie 3 eliminacje do nadchodzących w sierpniu Mistrzostw Polski Kadetów. Jest to olbrzymi sukces, gdyż jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy trzech reprezentantów do tak prestiżowej imprezy. Od dłuższego czasu słyszymy o samych sukcesach naszego klubu, który z dnia na dzień zaskakuje nas coraz bardziej.

Droga do Mistrzostw Polski jest bardzo długa i wymaga wielu treningów i przygotowań. Wszystko zaczyna się od Mistrzostw Dolnego Śląska, gdzie wyłania się mistrza i wice mistrza, którzy następnie jadą na eliminacje między wojewódzkie. W tym roku przyszło nam rywalizować z bardzo mocną wielkopolską. Ten rok okazał się bardzo owocny, gdyż rywalizacja przyniosła zwycięstwo. Dolny Śląsk wprowadził na Mistrzostwa Polski 7 reprezentantów, w tym trzech chojnowian, natomiast wielkopolska uzyskała 6 nominacji.

Należy dodać, że podczas eliminacji między wojewódzkich wyłania się mistrza i tylko on będzie miał możliwość walk podczas nadchodzących Mistrzostw Polski.

Champion Chojnów Powiat Legnicki wprowadził do tegorocznych finałów: Kacpra Harkawego, Mateusza Stachurkę oraz Kamila Mroczkowskiego. Na eliminacje między wojewódzkie pojechali sami mistrzowie Dolnego Śląska i ci właśnie reprezentanci nie zawiedli i spisali się wyśmienicie.

Naszym młodym adeptom boksu życzymy samych sukcesów i powodzenia!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform