Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Zmazać plamę po Księginicach

Autor kuba
Data utworzenia: 24 maj 2013, 08:49 Wszystkich komentarzy: 7


Zmazać plamę po Księginicach

W najbliższą sobotę Chojnowiance przyjdzie się mierzyć na własnym stadionie z Fenixem Pielgrzymką. Goście okupują miejsce w dolnej części tabeli. Są typowym ligowym średniakiem, z którym nasza drużyna nie powinna mieć żadnych problemów.

W poprzednim starciu obydwu drużyn Chojnowianka gładko poradziła sobie wygrywając w Pielgrzymce 5:1. Kibice w mieście na pewno oczekują znaczącej poprawy gry i wysokiego zwycięstwa. Przede wszystkim chodzi o zmazanie plamy po ostatniej porażce w Księginicach.

Miejmy nadzieję, że zespół prowadzony przez Andrzeja Słowakiewicza gładko zdobędzie 3 punkty i z powrotem uda się powrócić na fotel lidera. Mecz rozpocznie się o godzinie 16. Wszystkich kibiców zapraszamy i zachęcamy do wspierania naszej drużyny do ostatniej kolejki. Informujemy również, że pierwszy raz od dłuższego czasu wstęp na mecz będzie WOLNY.Komentarze

Z tym wstępem WOLNYM to już trochę za późno bo bilecikami nienumerowanymi za które nie był odprowadzany podatek zajmie się nie długo skarbówka i będzie naprawdę gorąco ! Cieniutko widzę panią prezes jaki zarząd który pozwalał jej na wszytko.
Sama wygrana niczego drużynie nie daje ,trzeba liczyć na potknięcie Jadwisina .Co do ternara jak fachowca zatrudnionego jako asystent prezesa ds. szkoleniowych to piłkarze przegrali ostatnie dwa mecze w drugiej połowie bo brak kondycji
zgłoś komentarz
No proszę wyszła na jaw afera z biletami i mamy wstęp wolny,ciekawe czy Członka wytłumaczy sie z tych biletów.Psymon druzyna musi liczyć na siebie i wygrywać wszystkie mecze,bo jeszcza jedna taka wpadka i po awansie mamy!!!
zgłoś komentarz
@krasnal250 jeśli do końca sezonu zarówno Chojnowianka i Jadwisin nie stracą punktów to po awansie .Co do biletów to w przyszłym tygodniu powinna odwiedzić klub skarbówka nie tylko w sprawie biletów i miejmy nadzieję że ten zarząd z panią prezes będzie tylko koszmarnym wspomnieniem .
zgłoś komentarz
Informujemy również, że pierwszy raz od dłuższego czasu wstęp na mecz będzie WOLNY. - to miła informacja . A jak długo przy okazji pobierano bezprawnie opłaty ? - ktoś może wie? będzie można obliczyć domiar kary dla zarządu , czy odpowiadają za to solidarnie ?
zgłoś komentarz
Jeśli chodzi o awans to spokojnie, z tej grupy na dzień dzisiejszy awans mają 2 drużyny gdyż jedna drużyna z 2 miejsca z najlepszym bilnsem z trzech legnickich grup A-klasowych ma awans, obecnie taką drużyną jest chojnowianka, może martwić tylko fakt ostatniego meczu chojnowianki z rokitkami gdzie rokitki napweno nie odpuszczą, no i trochę wstyd byłoby zakończyć sezon za wiochą z Jadwisina....
zgłoś komentarz
plama została zmazana . Dziś Chojnowianka wygrała ! brawo chłopaki .
zgłoś komentarz
Grzechu nie bądź taki pewien ! w 1 grupie taką samą ilość punktów oraz meczów ma Pogoń Góra !!! nie ma co się patrzyć na innych tylko po prostu grać swoje i tyle. Przypominam że Jadwisin ma 2 ciężkie mecze z Parchowem oraz z Olszanicą
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform