Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Przemysław Kaczmarek pokazał klasę w Gostyniu - Puchar Polski na szosie

Autor admin
Data utworzenia: 25 maj 2013, 13:02 Wszystkich komentarzy: 0


Przemysław Kaczmarek pokazał klasę  w Gostyniu - Puchar Polski na szosie

Ukrop, mocne słońce, asfaltowa, nagrzana trasa pełna zakrętów – z tymi i wieloma innymi czynnikami musieli zmierzyć się Juniorzy Młodsi z naszego klubu UKK „Oriens” MTB Chojnów w zakończonym w niedziele Pucharze Polski w Kolarstwie Szosowym Juniorów i Juniorów Młodszych. W zawodach, podczas których na starcie stanęło łącznie około 300 zawodników okazały się wyjątkowo udane dla Przemka Kaczmarka. Jednak Gostyń nie dla wszystkich był szczęśliwy...

Pierwszego dnia – 18 maja – odbyła się jazda na czas. Naszym zawodnikom udało wywalczyć się cenne oczka dla klubu w punktacji DZKol. Tego dnia startowało trzech naszych kolarzy – Jan Konarzewski, Przemysław Kaczmarek i Karol Rokus.


Drugi dzień to wyścig ze startu wspólnego. Niedziela okazała się pechowa dla Karola Rokusa, który z powodu złego stanu zdrowia musiał zrezygnować ze startu. Drugi z naszych zawodników, najbardziej doświadczony Junior Młodszy – Jan Konarzewski ze względów technicznych nie ukończył wyścigu. Po drugim okrążeniu musiał zjechać z trasy. Wszystko było w rękach naszego trzeciego zawodnika – Przemysława Kaczmarka. Ten, mimo klasowych rywali zaciekle walczył o jak najwyższą pozycję. Ostatecznie przyjechał w pierwszym dużym peletonie zajmując 47 lokatę.


47 pozycja na 130 startujących to bardzo dobry wynik. Jeśli spojrzymy na miejscowości skąd przyjechały do Gostynia ekipy kolarskie to śmiało można uznać start Przemka za rewelacyjny. Brawo!


Obiegły weekend dla zawodników UKK „Oriens” trzeba zaliczyć do udanych. Lubińska Dolnośląska Międzyszkolna Liga Kolarska to sukces dwóch uczennic Gimnazjum nr 2 w Chojnowie jeżdżących w barwach „Oriensu”. Wyjazd do Gostynia to wspaniała dyspozycja Przemka Kaczmarka.

Młodym zawodnikom życzymy wysokiej formy i kolejnych sukcesów!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform