Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Przesiąknięty atrakcjami Dzień Dziecka z Netto w Chojnowie!

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 27 maj 2013, 15:19 Wszystkich komentarzy: 2


Przesiąknięty atrakcjami Dzień Dziecka z Netto w Chojnowie!

1. dnia czerwca wszystkie maluchy – te większe i mniejsze – obchodzić będą swoje święto. Z tej okazji chojnowski supermarket w dniu kolejnym organizuje wyjątkową, pełną atrakcji imprezę – Dzień Dziecka z Netto. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci!

Dzień Dziecka obchodzimy od 1950 r. w dniu 1 czerwca. Chojnowski supermarket dość nietypowo, bo drugiego dnia czerwca, zaprasza wszystkie dzieci z Chojnowa i okolic do wspólnego świętowania. Specjalnie na ten dzień przygotował szereg atrakcji, wśród których każdy maluch znajdzie coś dla siebie!

Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 10.00. Wtedy też pracownicy Netto wspólnie z przybyłymi dziećmi oddadzą się wspólnej zabawie. Przed marketem stanie wielki, kolorowy, dmuchany zamek, tak bardzo uwielbiany przez najmłodszych.

Jak na Dzień Dziecka przystało musi być nie tylko wesoło, ale i kolorowo! Na dzieci czekać będą panie, które pomalują dzieciom twarze. Tym sposobem na Dniu Dziecka z Netto pojawią się przeróżni bohaterowie z bajek i inni ulubieńcy najmłodszych.

Dzień Dziecka z Netto to również okazja do wygrania wielu wspaniałych nagród-niespodzianek. Drugiego czerwca odbędzie się mnóstwo konkursów!

Jednak to nie wszystko. Super zabawa nie może odbyć się bez pysznego poczęstunku. O ten zadbają Zakłady Mięsne Niebieszczańscy częstując wszystkie dzieci smakowitymi potrawami z grilla.

Przy okazji Dnia Dziecka z Netto supermarket zadba również o swoich nieco starszych klientów. Wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą sklep będą mieli możliwość wymienić stare reklamówki na nowe. Tym sposobem z Netto zadbamy o ekologię! Pamiętaj – nie wyrzucaj reklamówek, zamieniaj je na nowe!

Dzień Dziecka z Netto, 2 czerwca 2013 r., godz. 10.00 – 16.00

Komentarze

Coś takiego do tej pory serwowało nam Lidl
zgłoś komentarz
a był pasztet ze sznaucera ?;)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.