Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Nowoczesna metoda Endermologie dostępna dla chojnowian!

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 06 czerwiec 2013, 15:15 Wszystkich komentarzy: 0


Nowoczesna metoda Endermologie dostępna dla chojnowian!

Metoda Endermologie powstała w 1986 r. Jest to pierwszy na świecie i najlepiej znany ze skuteczności nieinwazyjny endomasaż tkanki łącznej i mięśniowej. Francuska firma LPG - producent aparatów do Endermologie i właściciel patentu wciąż rozwija nie tylko same aparaty, ale również technikę wykonywania zabiegów. Najnowsze osiągnięcia w wyniku badań naukowych zleconych przez firmę LPG to technika Lipomassage (zabiegi na ciało) oraz Endermolift (zabiegi na twarz, szyję, dekolt i biust). Aby skorzystać z tych nowoczesnych i skutecznych metod nie musisz jechać daleko. Wystarczy zawitać do Kliniki QULDENT w Jaroszówce!


Metoda

Endermologie jest jedną z najlepiej zbadanych metod, a efekty udowodnione są klinicznie. Wyniki badań potwierdzają doskonałe oddziaływanie Endermologie głównie w trzech obszarach:
- oddziaływanie na tkankę (stymulacja fibroblastów, uaktywnienie lipolizy, zapobieganie i redukcję zwłóknień, likwidowanie cellulitu, modelowanie sylwetki, mobilizacja mięśni, poprawa trofiki),
- oddziaływanie na krążenie (usprawnienie przepływu krwi i limfy, zmniejszenie retencji wody),
- efekt neurowegetatywny (stymulacja receptorów nerwowych).
Aktualnie dostępnych jest ponad 85 badań naukowych na stronie www.cosire-lpg.com.


Trochę historii

Od czasu pierwszego aparatu wprowadzonego na rynek w 1986 r. wiele się zmieniło. Po kilku latach pierwszych doświadczeń, w 1998 r. wprowadzono aparat Cellu M6 IP. Aparat posiadał głowicę z napędzanymi rolkami i podciśnieniem a wykonywał zabiegi tylko na ciało. W 2002 r. wprowadzono aparat Cellu M6 Keymodule, gdzie głowica pozwalała już na współpracę z trzema modułami wyposażonymi w różnej szerokości niezależnie napędzane rolki, kręcące się w różnych kierunkach i z różną prędkością. Takie rozwiązanie pozwoliło na opracowanie zupełnie nowej, bardziej precyzyjnej techniki wykonywania zabiegu. Zwiększyła się skuteczność zabiegu i komfort klienta. Kolejny aparat Cellu M6 Keymodule 2 w 2007 r. zaoferował dodatkowo m. in. zabiegi na twarz i nowe protokoły zabiegowe na ciało Lipomassage.


Endermologie dziś

Najnowsze aparaty: Cellu M6 Integral i Cellu M6 Endermolab (aparat zintegrowany z łóżkiem zabiegowym), które miały swoją premierę w 2010 r. oferują o pełen zakres możliwości zabiegowych. Wyposażone są w nowy typ głowic do zabiegów na ciało z trzema wymiennymi modułami o szerokości rolek: 50, 70 i 80 mm, specjalną głowicę terapeutyczną oraz głowice do zabiegów na twarz. Najszerszy moduł 80 mm pogłębia efekt zabiegu i skraca jego czas. Aparaty posiadają ekran dotykowy, który oprócz parametrów zabiegu wyświetla również program „wirtualnego trenera” - pomocnego w przeprowadzaniu zabiegu. Endermologie dziś to już nie tylko najskuteczniejsza metoda zabiegów estetycznych, ale również sposób na zdrowy tryb życia: motywuje do zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.


Patent

Metoda Endermologie od początku powstania jest opatentowana. Kluczowe rozwiązanie w efektywności zabiegów, czyli niezależnie napędzane rolki, są chronione prawnie a zabiegi Endermologie mogą być wykonywane wyłącznie przez aparaty francuskiej firmy LPG. Żaden inny aparat poza aparatami LPG® nie oferuje Endermologie.


Metoda Endermologie w Chojnowie

Mieszkańcy Chojnowa i okolic mogą skorzystać z nowoczesnych i sprawdzonych metod poprawiających nie tylko wygląd, ale i samopoczucie dzięki Klinice QULDENT, która swoją siedzibę ma w położonej zaledwie 6 km od Chojnowa Jaroszówce. QULDENT to nowoczesne materiały i nowe technologie, przyjazne podejście do klienta i perfekcja. Przytulne wnętrze gabinetów i poczekalni, sympatyczna obsługa i gwarancja zadowolenia czynią z Kliniki miejsce, które musisz odwiedzić!


Klinika stomatologiczna QULDENT

Jaroszówka 7A

59-225 Chojnów

Tel. 512099221

500229197

693229197


Godziny otwarcia:

Pon. 14.00 – 22.00

Wt. 08.00 – 22.00

Śr. 08.00 – 22.00

Czw. 08.00 – 22.00

Pt. 14.00 – 22.00

Sob. 8.00 – 17.00


Godziny rejestracji:

Codziennie: 08.00 – 22.00

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform