Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

„Hardcore Fitness” – chojnowska siłownia już działa! Mamy dla Was darmowe wejściówki!

Autor admin
Data utworzenia: 05 czerwiec 2013, 14:21 Wszystkich komentarzy: 3


„Hardcore Fitness” – chojnowska siłownia już działa! Mamy dla Was darmowe wejściówki!

Po długich miesiącach oczekiwań wreszcie oficjalnie otwarto jedyną chojnowską siłownie przeznaczoną dla mieszkańców miasta – „Hardcore Fitness”. Od tego tygodnia wszyscy zainteresowani mogą zadbać o swoje zdrowie i przelać siódme poty na profesjonalnym sprzęcie pod okiem certyfikowanego instruktora spędzając przy tym miło czas. Zapraszamy!

- Moment oddania klubu przeciągał się z kilku względów – mówi nam Alan Iwański, właściciel. – Rok czasu minęło zanim oddaliśmy siłownię do użytku. Czekaliśmy na sprzęt, który leciał do nas ze Stanów Zjednoczonych i sąsiednich Niemiec. Kolejna rzecz – nadzór budowlany. Wreszcie dbałość o szczegóły – chcieliśmy oddać ludziom miejsce wyjątkowo dopracowane, zgodne ze standardami europejskimi i oczekiwaniami najbardziej wymagających.

W momencie gdy mieszkańcy dowiedzieli się o planach powstania siłowni w Chojnowie naszą skrzynkę mailową oraz fejsbukową zalewały dziesiątki wiadomości z pytaniem „kiedy?” – Każdy kto usłyszał o moim pomyśle wspierał mnie jak tylko mógł. Chciałem zrobić coś dla chojnowskiej społeczności, brakowało takiego miejsca, gdzie można miło spędzić wolny czas, poćwiczyć przy tym, poznać nowych ludzi. Zresztą dużo znajomych zaczęło jeździć do Legnicy… - opowiada nam właściciel. Pomysł na powstanie takiego miejsca okazał się trafiony. Bodźce jakie pchnęły Alana do stworzenia klubu są w pełni zrozumiałe – Miałem dość ćwiczenia w piwnicy. Brakowało mi profesjonalnego sprzętu od kiedy zamknięte było Fido. Od dłuższego czasu pomysł z otwarciem siłowni chodził mi po głowie, aż w końcu pomyślałem, że czas z tym ruszyć.


Miejsce również nie jest przypadkowe – Zależało mi na samym centrum Chojnowa. Udało się połączyć dwie części miasta, znaleźć miejsce gdzie łączą się bloki z miastem. Tu każdy ma blisko – mówi nam właściciel. Z naszych informacji wynika, że dostęp do siłowni będzie jeszcze bardziej ułatwiony. Są plany na przywrócenie kładki umożliwiającej dostęp do ul. Matejki.

„Hardcore Fitness” to nie tylko siłownia. Klub skierowany jest do wszystkich – kobiet, mężczyzn, początkujących, zaawansowanych kulturystów. Dla osób stawiających pierwsze kroki na siłowni możliwa jest opieka certyfikowanego instruktora, który nie tylko dobierze zakres ćwiczeń ale również ustali odpowiednią dietę. Ze swojej strony możemy dodać, że w klubie dostępny jest bogaty arsenał odżywek w wyjątkowo niskich cenach.

Serdecznie zapraszamy do klubu „Hardcore Fitness”!

Poniedziałek – piątek: 11.00 - 21.00

Sobota – 11.00 - 15.00


KONKURS!!!

Wspólnie z właścicielem „Hardcore Fitness” przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym możecie zgarnąć wejściówki do klubu. Opcje są dwie – wysłać na nasze adres e-mail konkursy@chojnow.pl odpowiedź na proste pytanie (w treści wpisując imię, nazwisko oraz nr telefonu) – jak nazywa się chojnowianin widoczny na zdjęciu wiszącym przy wejściu do klubu bądź polubić ten wpis na naszym profilu na Facebooku.

Wśród poprawnych odpowiedzi i „polubień” rozlosujemy osobę, do której trafi karnet miesięczny na 3 wejścia w ciągu tygodnia i dwie jednodniowe wejściówki, dzięki którym każdy będzie mógł osobiście przetestować sprzęt i podjąć decyzję jaki trening będzie mu odpowiadał. Zapraszamy do zabawy!
Komentarze

Dziekujemy Panie Alan !!! Wkoncu mamy w naszym miescie prawdziwa silownie ! Oby wiecej takich pomyslow i inicjatyw od mlodych ludzi. Szkoda ze Pan burmistrz przez tyle lat nie potrafil odratowac silowni w chemiku i ludzie musieli tyle lat cwiczyc po piwnicach. Moze chociaz miasto wyremontuje wkoncu droge dojazdowa przy hali sportowej. Ale to pewnie za 10 lat
zgłoś komentarz
Super pomysł ;) mam nadzieję,że uda mi się skorzystać ;)
zgłoś komentarz
Super wodne ściany, taka wilgotność, że po ścianach niemal woda płynie. Jak nic z tym nie zrobią to za rok czy dwa pleśń i grzyb będziemy wciągać z każdym oddechem.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.