Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Sfilmują historię chojnowianina Krystiana Bali

Autor admin
Data utworzenia: 12 czerwiec 2013, 09:11 Wszystkich komentarzy: 1


Sfilmują historię chojnowianina Krystiana Bali

Amerykańskie filmowe serwisy internetowe pod koniec zeszłego tygodnia podały informację, że powstanie film na podstawie sprawy chojnowianina – Krystiana Bali, autora książki „Amok”. Książka była jednym z tropów, które pomogły policji trafić na ślad sprawcy.

Według informacji jakie podały serwisy internetowe głównym bohaterem filmu „True Crimes” będzie znany chociażby z „Django” czy „Bękartów wojny” Christoph Waltz. Wcieli się on w funkcjonariusza policji Jacka Wróblewskiego, który prowadził sprawę.

Film „True Crimes” ma opowiadać o procesie Krystiana Bali, którego sąd skazał za morderstwo kochanka swojej żony. W książce którą napisał – „Amok” – porucznik Jacek Wróblewski znalazł dowody świadczące przeciwko chojnowianinowi na podstawie których został uznany winnym i skazany na 25 lat więzienia. Mimo, że publikacja miała bezpośredni wpływ na śledztwo ostatecznie nie została uznana za dowód w sprawie.

Pomysł sfilmowania historii pojawił się już 2 lata temu. Wówczas padło nazwisko Romana Polańskiego, który miałby zająć się reżyserią filmu.Komentarze

:D słyszałem o tym! to świetna wiadomość ten film to genialny pomysł ,gdy by się tym zajął R.Polański ,M.Dejczer czy K.Krauze to jedyne osoby które są w stanie zrealizować go bardzo dobrze ,a co do Ch.Waltza uważam go jako jednego z najlepszych aktorów on musi tam zagrać!w role głównego bohatera dobrze by było gdy by się wcielił Til Schweiger mam nadzieje ze wybierze się na casting hehe ;)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.