Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Dwoje dzieci topiło się w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 16 czerwiec 2013, 17:36 Wszystkich komentarzy: 52


Dwoje dzieci topiło się w Chojnowie

Dwóch chłopców w wieku około 12 lat topiło się dziś około godz. 14.30 na niestrzeżonym kąpielisku w Chojnowie, na tzw. „Dolpakarcie”. Po przyjeździe na miejsce zespołu ratowniczego z Chojnowa okazało się, że jedno z dzieci jest nieprzytomne. Po długiej reanimacji lekarz stwierdził zgon chłopca.

W pierwszej fazie była mowa o tonięciu dwóch dziewczynek. Po przyjeździe jednostki ratowniczej z Chojnowa okazało się, że chodzi o chłopców w wieku około 12 lat. Jeden z nich był nieprzytomny. Zaczęto akcję reanimacyjną, zakończoną niestety niepowodzeniem. Lekarz stwierdził zgon chłopca. Na miejscu pojawił się helikopter pogotowia ratunkowego, który przetransportował przytomnego chłopca do szpitala.

Służby ratownicze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności nad wodą i nie korzystanie z niestrzeżonych, dzikich kąpielisk.Komentarze

Coś strasznego, wychować dziecko przez 12 lat i nagle stracić go. Wyrazy współczucia do rodziny.
zgłoś komentarz
o 14:30 nikogo nie było na dolpakarcie żeby pomóc?jeżeli tak to mieli największego pecha na świecie....W społeczeństwie przeważnie jest tak że ludzie nie chętnie pomagają w przypadku zagrożenia innym wolą obserwować patrzeć jak rozwinie się sytuacja i liczyć że jak nie ja to kto inni pomoże'przeraża mnie to np;osoba ma padaczkę a 20 osób stoi bezradnie nad nią blokując dostęp tlenu poszkodowanemu w tym 10 kobiet krzyczy z przerażeniem ze ten osobnik ma padaczkę ,powód jest prosty większość ludzi to prostaki bez honoru i serca pozbawione logicznego myślenia
zgłoś komentarz
Ogromna tragedia dla rodziców tego chłopca:(:(:(
zgłoś komentarz
Zgadzam się z wylogowanym :) w Naszym społeczeństwie panuje znieczulica i mało kto odważy się pomóc :( a co do sytuacji ze w niedziele przy pięknej pogodzie o 14:30 na Dolpakarcie nie było osób ??? coś nie chce mi się wierzyć :)
zgłoś komentarz
to pewnie dziecko z takiej rodziny jak siemieńko lub moskwa sie utopilo rodzice pija sluzby opieki spolecznej i policja sie nie intersuja a potem dochodzi do takiej tragedi.
zgłoś komentarz
...co sie czepiacie ludzi lepiej spytac gdzie byli rodzice ? bo jezeli nie bylo ich na dolpak.... to co takie malolaty tam same robily ?
zgłoś komentarz
Czytałam na onecie, że byli wędkarze i tego starszego wyłowili, a tego młodszego strażacy, ale na innym portalu czytałam, ze ratownicy, więc nie wiadomo jak to było dokładnie. Wylogowany masz rację, w społeczeństwie panuje znieczulica. Liczę się tylko ja, moja rodzina, mój dom, a reszta to cudze i można zniszczyć, albo udać ze sie nie widzi. Z tą padaczką tez masz rację, a człowiek mógłby się udusić, szkoda słów, niektórzy nawet nie wezwą pomocy, bo mało impulsów mają.
zgłoś komentarz
takie porównania jakie dziecko sa bez sensu bo każde dziecko jest dzieckiem :)
zgłoś komentarz
Mam 9-cio letnią córeczkę - pomimo ogromnej kontroli rodzicielskiej( jest jedynaczką, wiec cala uwaga rodziców skupiona jest na niej) dziecko w tym wieku jest na tyle przebiegłe, ze potrafi "kreowac" rzeczywistosc tak, jak jest mu wygodnie... Więc nie pytajcie prosze "gdzie byli rodzice", bo im to dziecka nie a zwróci, a wierzcie mi,że będą zyc z wyrzutami sumienia do konca życia. Ja "umarłabym" w chwili fizjologicznej smierci mojej córeczki i ogromnie wspólczuje rodzicom. Szkalowanie ich nic nie da!!!
zgłoś komentarz
a co mogą zrobić rodzice jezeli dziecko oszukało ???? dziecko wzięło korki lub inne buty do grania i powiedziało ze idzie do parku grac w pilke :) a tak naprawde poszlo na dolpakart :) Jezeli co niedziele chodzi w niedziele grac i wraca o wyznaczonych godzinach to ufasz dziecku :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform