Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

TRUDNE SPRAWY - Czarni zagrają dziś w Goszczy w półfinale Pucharu Polski !

Autor kuba
Data utworzenia: 19 czerwiec 2013, 11:24 Wszystkich komentarzy: 4


TRUDNE SPRAWY - Czarni zagrają dziś w Goszczy w półfinale Pucharu Polski !

Czarni II Rokitki jednak zagrają w półfinale dolnośląskim Pucharu Polski na szczeblu DZPN ! Dwa tygodnie temu zarząd Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej w dość kontrowersyjnych okolicznościach wykluczył zespół Czarnych z rozgrywek. Mecz jednak odbędzie się dziś o godzinie 17 na boisku w Goszczy.

Prezes DZPN, Andrzej Padewski decyzję Komisji Odwoławczej tłumaczy w ten sposób: - Z jednej strony decyzja Komisji Odwoławczej tworzy niebezpieczny precedens, bo przymyka oko na łamanie regulaminu. Z drugiej strony to dobra decyzja. Niech drużyny na boisku rozstrzygną, komu należy się awans do finału. Działacze Wiwy Goszcz chcieli grać, by uniknąć oskarżeń o zakulisowe rozgrywki. Jako prezes mogę jednak zapewnić, że pierwszy i ostatni raz „odpuszczamy” tego typu sprawę.

Determinacja działaczy z Rokitek opłaciła się i dziś drużyna prowadzona przez Mirosława Zielenia ma szanse udowodnić wyższość na boisku. Zwycięzcę tego spotkania 26 czerwca czeka finał dolnośląski, a tam czeka już czwartoligowa Olimpia Kowary. Ewentualne zwycięstwo w finale otwiera drogę na piłkarskie salony. Kto wie, może w następnym sezonie w Rokitkach zobaczymy gwiazdy T-Mobile Ekstraklasy.

CHŁOPAKOM ŻYCZYMY POWODZENIA !


źródło: lca.plKomentarze

http://e-legnickie.pl/index.php/sport/legnica-sport-glowne/4364-rokitki-awansoway-do-finau-pucharu-polski
zgłoś komentarz
A ja mam pytanie do pana Burmistrza.Jakie ma zdanie na temat zatrudnienia w roli trenera przez Członkową osobę skorumpowaną,z zarzutami w roli doradcy do spraw sportowych za 1100zł brutto w Chojnowiance w roku 2012.Czy jego zdaniem osoba skorumpowana powinna pełnić rolę trenera?I dlaczego tak duże środki przeznaczał na klub i czy wiedział kto jest trenerem klubu?
zgłoś komentarz
No i wygrali 1-0. za tydzien mecz w Rokitkach.
zgłoś komentarz
Gratulacje dla rokitek
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform