Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Zarząd KS Chojnowianka bez prezesa – czy będą zmiany na lepsze? Aktualizacja 20/06/2013

Autor Maciek
Data utworzenia: 19 czerwiec 2013, 14:53 Wszystkich komentarzy: 36


Zarząd KS Chojnowianka bez prezesa – czy będą zmiany na lepsze? Aktualizacja 20/06/2013

Małgorzata Członka zgodnie z danym słowem poddała się do dymisji wraz z końcem sezonu. Zebrania nie było, gdyż była prezes zrezygnowała z dalszej pracy przed Komisją Rewizyjną. To jednak nie koniec zmian, wieloletni działacz klubu – Waldemar Michowski również złożył wymówienie. Przed kilkoma tygodniami Józef Szymański wskutek utrudnionego wglądu do finansów klubu również zrezygnował.

Zarząd, który powołano na 3 lata (wcześniej kadencja 2 letnia) został mocno okrojony. W chwili obecnej Paweł Węglewski, Stefan Stal oraz Piotr Seheniewicz stanowią filar chojnowskiego klubu.

Pozostaje wiele niewiadomych, co stanie się z trenerem Andrzejem Słowakiewiczem, czy powołany zostanie nowy zarząd? Odpowiedzi poznamy wkrótce, mamy również nadzieję na owocną współpracę KS Chojnowianka z mediami, której do tej pory nie było.

AKTUALIZACJA 20/06/2013

W poniedziałek 16-06-2013r. miało odbyć się spotkanie Zarządu KS Chojnowianka i Komisji Rewizyjnej. W związku z tym, że prezes Małgorzata Członka nie poinformowała o tym fakcie trzech członków zarządu zebranie zostało uznane za nieważne, ponieważ nie było forum.

W związku z powyższym prezes korzystając z obecności Komisji Rewizyjnej złożyła swoją rezygnację z funkcji prezesa i członka zarządu na ich ręce. Dwa dni wcześniej Waldemar Michowski na ręce Małgorzaty Członki złożył swoje wymówienie.

W chwili obecnej przyszłość klubu stanęła pod dużym znakiem zapytania. Jakie będą kolejne kroki i decyzje, czy wybrany zostanie nowy zarząd? Odpowiedzi na te pytania poznamy w najbliższych dniach na łamach portalu.

Poniżej załączamy rezygnacje na piśmie, które udało nam się uzyskać.Otrzymaliśmy dodatkowy dokument od członków Komisji Rewizyjnej będący sprostowaniem pierwotnej rezygnacji, który załączamy poniżej.

Komentarze

I bardzo dobrze, że tak się stało. Już myślałem, że do tego nie dojdzie. Mam nadzieję, że była prezeska za namową innych nie podejmie się ponownie tej funkcji!
zgłoś komentarz
Nareszcie!Mam nadzieję,że ta pani ma swój honor i na pewno nie podejmie się na nowo tej funkcji.Tu trzeba faceta, a właściwie menagera i to z umiejętnościami organizatorskimi i nie tylko.
zgłoś komentarz
Pytanie do portalu chonjow.pl a konkretnie autora Maćka.
Panie Maćku skąd posiada takie źródło inf ? Aby złożyć rezygnację z funkcji prezesa należy zorganizować zebranie,zaprosić wszystkich członków zarządu i klubu .Z tego co wiem tak nie było, zarząd klubu nie został zaproszony na tajne poniedziałkowe zebranie .Takie zebranie jaki odwołanie jest nieważne, ta kobita zachowuje nieprofesjonalnie do czego już nas przyzwyczaiła przez ostatnie dwa i pół roku.
Ja bym był bardzo uważny co teraz będzie się działo.
zgłoś komentarz
Zebrania nie było, gdyż była prezes zrezygnowała z dalszej pracy przed Komisją Rewizyjną.
czytamy ze zrozumieniem. z tego zdania jasno wynika, że takie coś jest możliwe więc zebranie było niepotrzebne.
zgłoś komentarz
a jeśli ma Pan pewne informacje, może jakiś punkt regulaminu który mówi o tym, to proszę się z nami podzielić i swoje tezy podpierać argumentami. wtedy zwrócę honor :)
zgłoś komentarz
Czytany ze zrozumieniem i owszem tak tylko rezygnuje się z funkcji tam gdzie się ją dostało a nie na komisji rewizyjne w UM .
Zapytam więc inaczej czy zarząd klubu i członkowie klubu o tym fakcie dowiedzieli się dzięki uprzejmości waszego portalu ?
Powtórzę też dla przypomnienie pytanie nr1 skąd portal posiada tą informacje.
zgłoś komentarz
to jest informacja publiczna. wiadomo już o tym było wczoraj. nikt z tych ludzi się z tym nie krył, ani pani prezes, ani pan Michowski.
zgłoś komentarz
Honoru zwracać mi ni musisz łaskawco bo nie jesteś wstanie zrozumieć jeszcze znaczenia tego słowa.
zgłoś komentarz
no widzisz, ja do ciebie z szacunkiem, a ty będziesz już zaczynał swoje wywody :) to o tobie świadczy, nie o mnie.
zgłoś komentarz
"to jest informacja publiczna. wiadomo już o tym było wczoraj. nikt z tych ludzi się z tym nie krył, ani pani prezes, ani pan Michowski. "

Kot poza wami upublicznił tą informację że stała się publiczna ? proszę o źródło ?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform