Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Gimnazjum nr 1 ograło Powiatowy Zespół Szkół

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 czerwiec 2013, 12:24 Wszystkich komentarzy: 0


Gimnazjum nr 1 ograło Powiatowy Zespół Szkół

Wczoraj w samo południe na chojnowskim orliku odbyło się zakończenie sezonu piłkarskiego w wykonaniu Gimnazjum nr1 oraz Powiatowego Zespołu Szkół. Żeby było ciekawiej na murawie pojawiły się ekipy dziewcząt oraz chłopców. Jako pierwsza na boisku pojawiła się płeć żeńska. Dziewczęta zachwyciły swoją postawą, na murawie pokazały to co najlepsze. Nie zabrakło rywalizacji, kilku drobnych fauli oraz bramek, który padło aż pięć.

Gimnazjum nr 1 okazało się bezkonkurencyjne i zwyciężyło 5:0. Gole zdobywały: Dominika Jędraszczyk x 1, Paulina Ferenc x 2, Beata Giedroyć x 2. Dziewczęta nie kryły swojej radości z wygranej, widać było liczne uśmiechy.

Tuż po rywalizacji damskiej na murawie orlika pojawiły się drużyny chłopców. Rywalizacja była równie zacięta jak w poprzednim spotkaniu. Goli również nie zabrakło, gdyż całe spotkanie zakończyło się wynikiem 6:4, znowu górą było Gimnazjum nr 1. W tym meczu kibice mieli sposobność zobaczenia kilku ciekawych akcji po których padły bramki.

Sędzią głównym w wczorajszych pojedynkach był Mirosław Zieleń – nauczyciel w Powiatowym Zespole Szkół. Całe zawody komentował Maciej Cieśla – wuefista z Gimnazjum nr 1, który ożywiał atmosferę podczas rywalizacji.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform