Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Paweł Wysocki zdeklasował rywali podczas turnieju na chojnowskim korcie

Autor Maciek
Data utworzenia: 24 czerwiec 2013, 09:09 Wszystkich komentarzy: 0


Paweł Wysocki zdeklasował rywali podczas turnieju na chojnowskim korcie

W sobotni poranek chojnowski kort tenisowy zatętnił życiem. Wszystko za sprawą Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta. Organizatorzy zostali mile zaskoczeni frekwencją, która w tym roku naprawdę dopisała. Do zawodów przystąpiło 16 graczy, którzy rywalizowali między sobą. Pogoda nie rozpieszczała, intensywnie grzejące słońce utrudniało grę. Pomimo ciężkich warunków zawodnicy robili co mogli, aby zwyciężać kolejne gemy.

Turniej rozegrany został metodą pucharową, zawodników drogą losowania dobrano w pary z której przegrany odpadał. Każdy, kto uległ w pierwszym spotkaniu, miał swoją szanse w turnieju pocieszenia, w którym udział wzięli wszyscy przegrani. Tutaj również zastosowano system pucharowy.


Turniej trwał przez cała sobotę i zakończył się późnym wieczorem. Wszyscy uczestnicy chojnowskiego turnieju byli bardzo zadowoleni z poziomu oraz frekwencji dzięki której rywalizacji była jeszcze bardziej zacięta.

W 1/8 finałów znaleźli się następujący tenisiści: P. Wysocki, A. Pisarski, I. Sromek, Sz. Gut, P. Styga, M. Kociuba, A. Szydełko, T. Sromek. Walka była niezmiernie emocjonująca, ale niestety ktoś musiał odpaść.

W półfinałach spotkali się:

P. Wysocki – I. Sromek

P. Styga – Szydełko

W wielkim finale zagrali następujący zawodnicy:

P. Wysocki – P. Styga

Zwycięzcą Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa został Paweł Wysocki, drugim miejscem musiał zadowolić się Piotr Styga, który nie dał rady w finale znakomicie grającemu rywalowi.

Trzecie miejsce przypadło Adamowi Szydełce, który również prezentował doskonałą formę podczas zawodów.

W turnieju pocieszenia bezkonkurencyjny okazał się Szymon Gut, który w meczu finałowym ograł Ciołczyka Witolda.Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform