Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Twierdza Kłodzka zdobyta przez naszych kolarzy!

Autor admin
Data utworzenia: 26 czerwiec 2013, 15:29 Wszystkich komentarzy: 0


Twierdza Kłodzka zdobyta przez naszych kolarzy!

Trudna trasa czekała na młodych kolarzy z UKK „Oriens” MTB Chojnów w ostatni piątek podczas Międzynarodowych Zawodów Kolarskich MTB o Puchar Burmistrza Kłodzka. Zawodnicy jechali po dnie fosy i mimo upalnej pogody zmagali się błotem, które zalegało na zadrzewionych odcinkach. Mimo to udało się wywalczyć wiele cennych punktów.

Twierdza Kłodzka Fort Owcza Góra - to miejsce czekało na naszych zawodników. Trudna, pełna błota trasa okazała się przyjazna dla wielu z naszych kolarzy. Drugie, trzecie, dwa czwarte miejsca - to budzi szacunek.

Do Kłodzka pojechał jeden przedstawiciel grupy Młodzik, trzy Młodziczki, trzech Juniorów Młodszych i jedna Żakini.


Najmłodsza nasza zawodniczka - Anita Małek - po raz pierwszy otarła się o podium. Bardzo przyzwoity start naszej Żakini pozwolił jej na zajęcie dobrego, szóstego miejsca.


Karol Hołodowski jadący w grupie Młodzik był ósmy. Ciut lepiej pojechały Młodziczki - Nikola Pawlikowska była czwarta, szóstą pozycję zajęła Aleksandra Baranowska, oczko niżej uplasowała się Alicja Gałas.

Miło wyjazd do Kłodzka wspominać będą nasi Juniorzy Młodsi. Plecy tylko jednego zawodnika zobaczył Jan Konarzewski przyjeżdżając na matę jako drugi. Trzeci był Przemek Kaczmarek, tuż za podium (czwarte miejsce) był Karol Rokus.


Nasi kolarze z każdym wyścigiem jeżdżą coraz lepiej. Karol Rokus i Przemek Kaczmarek mimo większej i bardziej wymagającej konkurencji (w obecnym sezonie zmienili grupę Młodzik na Junior Młodszy) zajmują czołowe miejsca. Trzymamy kciuki za naszych kolarzy i życzymy powodzenia w kolejnych wyścigach!


UKK „ORIENS" MTB Chojnów serdecznie dziękuje za okazaną pomoc w zorganizowaniu wyjazdu osobom:

- "Claudia" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Oleś

- Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ola Ragan Zdzisław


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform