Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Kacper Bajerski zwycięzcą w Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów!!!

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 czerwiec 2013, 08:53 Wszystkich komentarzy: 1


Kacper Bajerski zwycięzcą w Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów!!!

Młody chojnowianin Kacper Bajerski już drugi raz z rzędu wygrał bieg przedszkolaka w ramach Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów, który odbywa się w Złotoryi. Jest to impreza ogólnopolska, która miała miejsce już po raz czwarty. Największa atrakcją tej inicjatywy jest właśnie bieg przedszkolaka, który odbywał się po raz trzeci w historii. Z roku na rok organizatorzy dążą do zapewnienia dzieciom jak największych atrakcji. Tegoroczny tor był bardzo wymagający i dzięki temu przedszkolaki miały nie lada problemy na trasie. Już na samym początku przyszło im skakać przez rowy, rury, następnie należało przebiec przez leżące opony. Największą atrakcję stanowił jednak bieg przez błoto, w którym niejeden przedszkolak zgubił buta.

Podczas IV Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów Chojnów reprezentowało dwóch młodych przedszkolaków: Jakub Kamiński oraz Kacper Bajerski. Obaj chłopcy spisali się wyśmienicie. Młody Jakub uplasował się tuż za podium. Kacper natomiast jak już nakreślono zajął pierwsze miejsce po raz drugi.

Bieg przedszkolaka cieszył się niezwykłym zainteresowaniem. Na starcie zameldowało się 70 osób, każde dziecko chciało zwyciężyć. Rywalizacja była fair play, wszyscy bawili się wyśmienicie.

Już w przyszłym roku nasi młodzi chojnowianie wystartują w kolejnej kategorii wiekowej. Jako pierwszoklasiści będą najmłodszymi w swojej grupie startowej.

Życzymy kolejnych sukcesów i dobrej zabawy!!!


Komentarze

Gratulacje!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform