Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

"Bezpieczne wakacje" z chojnowskim Komisariatem Policji

Author: admin
Creation date: 27 June 2013, 11:09 All comments: 0


"Bezpieczne wakacje" z chojnowskim Komisariatem Policji

Na Komisariacie Policji w Chojnowie trwają Dni Otwartych Drzwi. W tym czasie funkcjonariusze zapraszają młodych gości z naszej i okolicznych gmin do „siebie”. Pod koniec ubiegłego tygodnia na komisariat przyjechały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach by wziąć udział w programie prewencyjnym „Bezpieczne wakacje”.

Co uważniejsi Czytelnicy naszego portalu pamiętają o akcji „Bezpieczne wakacje” prowadzonej również w poprzednim roku. Tym razem z możliwości podniesienia świadomości swoich uczniów na temat bezpieczeństwa podczas wakacji skorzystała Szkoła Podstawowa z Niedźwiedzic.


Największą frajdą dla młodych uczniów była możliwość złożenia odcisków palców. Nad całością czuwał technik kryminalistyki - Grzegorz Kuriata. Na spotkaniu obecny - poza naszymi policjantami - był również Dariusz Pawlik z Inspekcji Transportu Drogowego z siedzibą w Legnicy.

Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat obszernego hasła „wakacyjne bezpieczeństwo”. Dowiedzieli się jak zachowywać się w trudnych sytuacjach, poznali policyjne tajniki używane w trakcie wakacji, otrzymali odpowiedzi na nurtujące pytania.

Kolejna akcja z cyklu „Bezpieczne wakacje” przeprowadzona będzie w Rzeszotarach.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform