Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Niesamowity sezon młodzików za nami!

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 czerwiec 2013, 12:33 Wszystkich komentarzy: 3


Niesamowity sezon młodzików za nami!

Sporymi sukcesami w minionym sezonie może pochwalić się drużyna młodzika KS Chojnowianka Chojnów prowadzona przez trenera Piotra Seheniewicza. Młodzi piłkarze uplasowali się na 3 miejscu w lidze dając się wyprzedzić tylko takim zespołom jak: Konfeks Legnica i Jaworia Jawor. Bilans zespołu w 20 meczach to 44 zdobyte punkty, 84 strzelone bramki i 24 stracone.

Sezon młodych piłkarzy wypełniony był nie tylko meczami o pozycje w lidze. Młodzicy występowali na wielu turniejach i często kończyli rywalizację na medalowych miejscach. Dużym sukcesem były zawody halowe w Jeleniej Górze (złoty medal) czy Jaworze (srebrny medal). Drużyna wzięła także udział w halowym turnieju piłki nożnej w Legnicy, gdzie na 27 drużyn zajęła 4 lokatę. Obsady tych 3 turniejów były bardzo mocne. Grały w nich najlepsze drużyny z Dolnego Śląska m.in. Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Lechia Dzierżoniów, Chrobry Głogów czy Miedz Legnica. Warto odnotować, że trzykrotnie najlepszym zawodnikiem turnieju został Konrad Cichoń – młody wychowanek KS Chojnowianka.


- Tegoroczny sezon był naprawdę udany – mówi trener drużyny Piotr Seheniewicz. – Sukcesem są nie tylko wyniki w lidze, ale przede wszystkim indywidualny rozwój piłkarzy. Powodzenie drużyny to z pewnością efekt znakomitej atmosfery jaka panuje w ekipie młodzików.To w codziennej pracy bardzo ważny element – podkreśla P. Seheniewicz. - Właściwie nie było żadnych problemów wychowawczych z chłopcami, a pojawiające się były natychmiast rozwiązywane. Frekwencja na treningach była również bardzo wysoka, mimo młodego wieku zawodnicy podchodzili do zajęć profesjonalnie. Ciężka praca zawodników, pomoc i wsparcie opiekunów, sympatia kibiców, to zdaje się idealna recepta na podnoszenie wyników.Korzystając z okazji dziękuję moim podopiecznym i rodzicom. Serdeczne podziękowania składam także wspierającemu drużynę radnemu Maciejowi Cieśli oraz dyrektorowi Powiatowego Zespołu Szkół Mariuszowi Kowalczykowi. – kończy P. Seheniewicz. – Sukces drużyny, to przecież także efekt współpracy i zaangażowania ludzi spoza klubu. Tak w skrócie można podsumować sezon w wykonaniu drużyny młodzików.


Chojnowska ekipa występowała w składzie: Rafał Dąbrowa, Paweł Zazulczak, Łukasz Rudnicki, Sobczak Bartosz, Wołoszyn Jakub, Patryk Lewicki, Kacper Laskowski, Wielezew Arkadiusz, Nosal Damian, Mietelski Mikołaj, Jakub Jagielski, Cichoń Konrad, Jędraszczyk Kacper, Narożny Sebastian, Nikolas Mikoajski, Sebastian Karbowniczek, Gąsior Dawid, Niemczyk Wojciech.
Komentarze

Gratulacje!
zgłoś komentarz
Tu komentarz albo dorabianie ideologii jak w innych przypadkach jest zupełnie zbędne bo wyniki i wsparcie rodziców mówią same za siebie.Panie Potrze tak trzymać a złośliwymi komentarzami proszę się nie przejmować.pozdrawiam
zgłoś komentarz
Oby tak w następnym sezonie Panie Piotrze z nową obsadą zawodników bo część na pewno odejdzie do trampkarzy albo z powodu nadmiaru nauki gimnazjum poza granicami miasta tak jak w przypadku Rafała więc powodzenia życzę ....
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform