Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

"Odbiło się od rogu, no i wpadło" - rozmowa z Pawłem Malikiem

Autor kuba
Data utworzenia: 28 czerwiec 2013, 09:38 Wszystkich komentarzy: 30


"Odbiło się od rogu, no i wpadło" - rozmowa z Pawłem Malikiem

Ostatnie minuty meczu. Wszedł na boisko i strzelił zwycięskiego gola. Po tej bramce sędzia odgwizdał koniec spotkania. Na boisku w Rokitkach wrzawa, euforia, niesamowita radość! Paweł Malik, bo o nim mowa, okrzyknięty został bohaterem, zaś jego głowa złotą. Zapraszamy na krótką rozmowę ze strzelcem zwycięskiej bramki w meczu z Olimpią Kowary w finale Dolnośląskiego Pucharu Polski.


Jak to wyglądało z Twoim wejściem na boisko i ze strzeleniem gola?

- Kiedy trener kazał mi wchodzić był wynik 2:1 i 86 minuta. Miałem wchodzić na drugiego napastnika, żeby wygrać jakąś głowę. W tym czasie kiedy stałem na linii strzeliliśmy na 2:2 i trener chciał odwołać zmianę, ale już nie można było, sędzia powiedział, że nie ma szans. To był ostatni rzut rożny, sędzia powiedział, że po tej akcji kończy mecz, Gutek dośrodkował, nastawiłem głowę no i wpadło. Cały sezon nie chciała wpaść, no to teraz wpadła.

To była najważniejsza bramka w życiu?

- Najważniejsza. Jeszce nie grałem nawet na takim szczeblu, w lidze też nie, nie było aż tak ważnych bramek jak ta. To jest historyczny sukces. Strzelić bramkę w takim meczu i to jeszcze na wagę zwycięstwa w 94 minucie, coś pięknego!

W szatni koledzy po meczu nazwali Cię "złotą głową".

- Serek wymyślił. Odbiła się od rogu, no i wpadła. No niech będzie, ważne, że to dało nam awans do centralnej fazy Pucharu Polski.

Teraz przed Wami trochę przerwy i kolejny mecz ze Stalówką.

- Trochę przerwy to za duże słowo. Dwa tygodnie i jedziemy dalej. Chociaż niekoniecznie, bo 5 lipca gramy jeszcze turniej w Olszanicy, więc tego odpoczynku będzie bardzo mało.

Zostajesz w Rokitkach na następny sezon?

- Miałbym nie zagrać ze Stalówką? Na pewno zostaje. Wszyscy się określili i trener i chłopaki, że zostajemy i walczymy o dalsze sukcesy

Dzięki za rozmowę.

- Dzięki.

Komentarze

No brawo Paweł ty chłopie masz szczęście inni grają całe mecze i nic Ty wchodzisz na 10 minut i proszę złota bramka Tys chłopie sie w czepku urodził...
zgłoś komentarz
no tak :)

inni natomiast w pucharze polski z rokitkami wchodza na 10 minut i wslizgiem mało nie łamią nóg koledze z boiska i wylatują z czerwoną kartką.. :)
zgłoś komentarz
racja jak walka zacięta a ktos dobrze udaje że boli potem wstaje i gra bez bólu a na innym meczu przestawia sterego wygę zawodnika nota be wujka swojej byłej to jets gra więc czego sie Albin czepiasz... W Puchrze trener faulował swoich zawodników wię sie nie czepiaj . Pogratulowałem jako kibic Pawłowi i jest ok . Oni nadal są kolegami z moich obserwacji tak wynika nasi byli na meczu i mówili że mecz bardzo Ciekay więc piszę jeszcze raz odpuśc Albin.
zgłoś komentarz
Takie mecze tworzą na pewno mega Super atmosferę w Zespole :)Gratulacje
zgłoś komentarz
Paweł przeczytaj dokładnie wypowiedzi hrr30.Pod tym nikiem ukryty jest waldemar kiero m.
zgłoś komentarz
jupi może być on albo "hania" lub robią to razem.
zgłoś komentarz
Psymon PM ale masz problem hania ,kiero cholera wie kto no cóż Ty też długo byłeś aninmowy ale już wiemy kto Ty wiedz że ja ani nie hania ani nie kiero . Po prostu kibic nie taki jak Ty pseudo tylko kibic a tak założyłem sobie konto żeby Was wkurzać i chyba mi się udaje widzisz krasnal już ucichł bo też został demaskowany ,może i Ty Pawełku daj sobie spokój po pozdrawiam
zgłoś komentarz
Podziwiam, naprawdę :) mówisz że mnie zdemaskowałeś powiedz a nawet gdyby tak było to coś zmienia ? zatrucie chłopaków u ciebie na chacie ? twoje działania, akcja "300" zł to twój pomysł czy prezes Członki ?
Ty uważasz że ja obawiam się twoich plotek ? no wybacz, w razie czego to ty będziesz maił problem aby wykazać że jest to prawdą nie ja ! w razie czego gdyby okazało się to prawdą to okaże się owa demaskowanie użytkowników portalu odbyło się za załamaniem prawa, z tego co mi wiadomo to portal nikomu żadnych danych nie wydawał więc bierz pod uwagę że twoje działania to pomówienia.Wiesz a pomówienia to już poważana sprawa kierowniku !
zgłoś komentarz
O domówkach zakrapianych u waldemara jest bardzo głośno panie Psymonie.
zgłoś komentarz
@jupi wiem, policja ma raporty od jego sąsiadów jak to młodzież pod jego skrzydłami wspaniale się rozwija .Teraz wypłynęła łapówka czyli słynne 300 zł i inne .Mam nadzieje że w rozmowach nowy zarząd to wykorzysta i zapyta czy kiero działał sam czy na polecenie prezes.
Mała uwaga, nierób tego co on, pisz "kiero" "hania" i tak każdy wie o kogo chodzi z czepić o co się nie będzie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform