Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Autor kuba
Data utworzenia: 29 czerwiec 2013, 13:49 Wszystkich komentarzy: 1


Podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni w Miejskiej Bibliotece Publicznej

W miniony piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie odbyło się bardzo ciekawe spotkanie, w trakcie którego mogliśmy "udać się" w podróż do kraju Kwitnącej Wiśni. Była to kolejna wędrówka przez świat prezentowana w MBP.

W 2010 roku w Japonii przebywali przez blisko trzy miesiące państwo Teresa i Feliks Depta, z wizytą u swojej córki, Ewy Depty-Maruyamy. Podczas ponad dwugodzinnej prezentacji oczyma pana Feliksa mogliśmy zapoznać się z ekscytującą kulturą i obyczajami, jakie panują na Dalekim Wschodzie. Na rzutniku wyświetlane były filmy przedstawiające życie w Japonii, ze szczególnym uwzględnieniem Tokio, a także szereg wspaniałych zdjęć. W trakcie prezentacji dało się zauważyć ogromne skupienie, z jakim zgromadzeni goście wsłuchiwali się w opowieści pana Feliksa.


Podczas spotkania pan Feliks podziękował pani Elżbiecie Świerczak, za to, że namówiła go aby podzielił się z nami swoimi przeżyciami. Warto dodać, że była to już kolejna podróż przez świat. Poprzednio w MBP widzieliśmy relację z podróży m.in. po Indiach. Na 6 września w bibliotece zaplanowana jest II część wystawy.Komentarze

Exstra Feliks!Pozdrawiam!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.