Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Jelenia Góra TROPHY Maja Włoszczowska MTB Race

Autor admin
Data utworzenia: 03 lipiec 2013, 09:35 Wszystkich komentarzy: 0


Jelenia Góra TROPHY Maja Włoszczowska MTB Race

Trzecie miejsce Aleksandry Baranowskiej i siódme Janka Konarzewskiego to wyniki przywiezione przez chojnowski klub kolarski z wyjazdu do Jeleniej Góry na prestiżowe zawody - Jelenia Góra TROPHY Maja Włoszczowska MTB Race. Zawody z cyklu Lang Team Grand Prix MTB to elita światowego kolarstwa górskiego. Do stolicy Karkonoszy przyjechali mistrzowie świata, Europy i Polski.

Wyjazd do Jeleniej Góry zawodników UKK „Oriens MTB” Chojnów miał być sposobem na wyróżnienie ich dotychczasowych osiągnięć. Wybrano dwójkę najbardziej doświadczonych w swoich kategoriach wiekowych zawodników. Do stolicy Karkonoszy pojechała Aleksandra Baranowska oraz Jan Konarzewski.


Zawody rozegrano na niezwykle wymagającej trasie biegnącej wokół Pałacu Paulinum. Od pierwszych sekund było wiadomo, że o zwycięstwo nie będzie łatwo. Na nieszczęście nasi młodzi kolarze poza walką na trasie walczyć musieli z dodatkowymi niedogodnościami. Olę męczyły problemy żołądkowe, zaś Jankowi zerwał się łańcuch.


Aleksandra Baranowska wyścig zaczęła wyśmienicie. Po pierwszym okrążeniu była tuż za liderką. Niestety wspomniane problemy żołądkowe „strąciły” ją na trzecie miejsce. W przypadku Jana Konarzewskiego było równie pechowo. Na początku drugiego okrążenia zerwał mu się łańcuch, jednak to nie był koniec. Młody zawodnik postanowił kontynuować wyścig - biegiem pchał rower pokonując wszystkie przeszkody na trasie. Przybiegł na linię mety siódmy otrzymując gromkie brawa od widowni za postawę. Gratulacje dla naszych zawodników za wolę walki!Za pomoc udzieloną Klubowi kierujemy podziękowania do sponsorów oraz osób wspierających:

  • "Claudia" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Oleś
  • PHU SAJNÓG-Pasmanteria
  • Pani Alicja z Jubilatki
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ola Ragan Zdzisław
  • "Globus" Firma Handlowo-Usługowa Marcin Marciniszyn
  • "Gb" P.H.U. Bartłomiej Giersok

oraz wszystkim stałych sponsorów klubu:

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform