Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Czarni Rokitki w wielkiej formie przed meczem ze Stalową Wolą!!!

Autor Maciek
Data utworzenia: 09 lipiec 2013, 09:16 Wszystkich komentarzy: 3


Czarni Rokitki w wielkiej formie przed meczem ze Stalową Wolą!!!


Czarni Rokitki znowu zachwycają. Tak można podsumować X turniej piłki nożnej, który odbył się w Olszanicy. Ekipa z naszej gminy pojechała na zawody jako jeden z faworytów. W turnieju wystąpiło 6 drużyn m.in.: Sparta Miejska Górka, Orzeł Zagrodno, Olimpia Olszanica, GKS Raciborowice, Płomień Nowa Wieś Grodziska.

Turniej rozpoczął się o godzinie 11:00, pogoda była wyśmienita zatem piłkarze nie mieli powodów do narzekań. Frekwencja podczas tych zawodów również była wysoka. Zawodnicy dawali z siebie wszystko, aby osiągnąć zwycięstwo.

Warto nadmienić, że ekipa z Rokitek pojechała do Olszanicy bez Mirosława Zielenia, który przebywa obecnie na urlopie. Zawodnicy potraktowali imprezę jako przygotowanie do bardzo ważnego starcia przeciwko Stali Stalowa Wola, które odbędzie się już w sobotę. W ten dzień na ławce rezerwowych zasiądzie trener Zieleń, który mamy nadzieję poprowadzi swoją drużynę do kolejnego triumfu.

W meczach o medale Sparta Miejska Górka bez problemu poradziła sobie z ekipą z Zagrodna zwyciężając 2:0. Spotkanie finałowe to mecz Czarnych Rokitki i Płomienia Nowa Wieś Grodziska. Rokitki bezdyskusyjnie zwyciężyły 3:1 i tym samym potwierdziły wysoką dyspozycję przed najważniejszym meczem ze Stalą Stalowa Wola.

Finalnie podium wyglądało następująco:

  1. Czarni Rokitki
  2. Płomień Nowa Wieś Grodziska
  3. Sparta Miejska Górka


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!


Komentarze

Mecz ze stalą w Chojnowie czy w Rokitkach ??
zgłoś komentarz
w rokitkach
zgłoś komentarz
Dobrze, ze grają tam chłopaki z Chojnowa i tym możemy się cieszyć, a po drugie, ze panuje dobra atmosfera. Jednak można wytworzyć dobry klimat do pracy, gry. Dlatego uwazam tak jak niektórzy z WAS, że coś trzeba zrobić, gdybym była chłopakiem napewno zebrałabym grupę i zrobiłabym coś, aby zmienić sytuację w naszej Chojnowiance.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.