Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Oferta inwestycyjna Urzędu Gminy w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 09 lipiec 2013, 14:39 Wszystkich komentarzy: 0


Oferta inwestycyjna Urzędu Gminy w Chojnowie

Urząd Gminy Chojnów zaprasza inwestorów do zainteresowania się ofertą Terenów Aktywizacji Gospodarczej Gminy Chojnów, położonych w miejscowościach Krzywa i Okmiany. Oferta inwestycyjna dotyczy również budynku wolnostojącego po byłej szkole podstawowej w Białej, nieruchomości o charakterze letniskowym w Rokitkach oraz kompleksu Pałacowo-Parkowego w Piotrowicach.


  • Tereny Aktywizacji Gospodarczej Krzywa-Okmiany

Tereny leżą w południowej części gminy Chojnów. Jest to płaski, niezabudowany teren o łącznej powierzchni 96 ha. Grunt gminny podzielony jest na 18 działek o powierzchni od 1,5 ha do 16 ha. Usytuowanie gruntów przy skrzyżowaniu dróg o znaczeniu transeuropejskim autostrada A4 (E40) i A18 (E36), droga krajowa nr 94 i 4. Bezpośrednio przy terenie znajduje się linia kolejowa magistralna E30 wschód – zachód zaliczana do sieci międzynarodowej oraz w odległości 200 m od węzła - bocznica kolejowa. Do granicy strefy doprowadzona jest nitka wodociągowa i sieć kanalizacyjna. Tereny przeznaczone są pod zabudowę przemysłowo – handlowo – usługową.

Ceny nieruchomości za 1m2 gruntu to ok. 90 zł. Cena podlega negocjacji.  • Budynek wolnostojący po byłej szkole podstawowej

o powierzchni użytkowej 736 m2, powierzchni zabudowy 407 m2, kubaturze 3945 m3, trzykondygnacyjny, podpiwniczony. Ogrzewanie centralne na olej opałowy. Działka o powierzchni 5168 m 2, ogrodzona o kształcie nieregularnym, położona na terenie płaskim. Dostęp komunikacyjny bezpośredni drogą asfaltową. W planie zagospodarowania przestrzennego przewiduje możliwość realizacji działalności typu: pensjonat, dom opieki, przedszkole oraz możliwość adaptacji na lokale mieszkalne.

Cena nieruchomości wynosi: 300.000,00 złotych (trzysta tysięcy złotych).  • Nieruchomość o charakterze letniskowym

o powierzchni blisko 8 ha usytuowana na terenie ośrodka wypoczynkowego z zabudową letniskową i zapleczem magazynowo-sanitarnym. Opisane nieruchomości są przedmiotem łącznej sprzedaży. Zasadniczym celem zbycia jest organizacja wypoczynku letniego. Od oferenta oczekujemy zaproponowania ceny łącznej za wszystkie wymienione nieruchomości oraz przedłożenia koncepcji prowadzenia i zagospodarowania terenu w kierunku rekreacyjno - wypoczynkowym.

Łączna cena nieruchomości wynosi: 832.602,00 zł/netto, w tym wartość drzewostanu: 121.446,00 zł oraz posadowionych budowli: 30.55,00 zł.  • Kompleks Pałacowo – Parkowy w Piotrowicach

W zakres oferty sprzedaży wchodzi zabytkowy kompleks pałacowo-parkowy: XVIII wieczny pałac, budynek konferencyjno- wypoczynkowy i inne budynki (w tym magazynowe), które wraz z parkiem zajmują powierzchnię 12 ha. Całość stanowi własność gminy Chojnów.

- Główny obiekt pałacowy o powierzchni użytkowej 537m2 i kubaturze 3430,00m3 składa się z trzech kondygnacji. Budynek przeszedł gruntowny remont.

- Budynek konferencyjno – wypoczynkowy jest przystosowany do organizacji: konferencji, warsztatów, uroczystości rodzinnych oraz pobytów rekreacyjno-wypoczynkowych, (około 70 miejsc noclegowych).

-Budynki magazynowe.

Łączna cena nieruchomości wynosi: 8.000.000,00 zł (osiem milionów złotych).


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.