Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Kierownik KS Chojnowianka minął się nieco z prawdą!

Autor Tomasz Płachta
Data utworzenia: 10 lipiec 2013, 20:45 Wszystkich komentarzy: 107


Kierownik KS Chojnowianka minął się nieco z prawdą!

W związku z tym, że zostałem wywołany do tablicy przez mojego byłego kierownika chciałbym wyjaśnić nieścisłości, jakie pojawiły się w opublikowanym wywiadzie. W Chojnowiance spędziłem najpiękniejsze lata swojej przygody z piłką. Grałem w drużynach młodzieżowych, potem zaliczyłem epizod w seniorach. Niemalże przez cały ten okres moim kierownikiem był pan Waldek. Jest to osoba, która bardzo dbała o drużynę, a potem o mnie. Miałem zapewniony transport na treningi, a potem mecze. Byłem także częstym gościem u „kiera” gdzie w miłej atmosferze przy piwku rozmawialiśmy o piłce. Panowały między nami bardzo dobre relacje.

Cała ta atmosfera popsuła się, kiedy to odmówiłem kierownikowi „odpuszczenia” meczu pomiędzy Skorą Jadwisin, a Chojnowianką. Panu Waldkowi bardzo to się nie spodobało. Osobiście nie mogłem przyjąć tej propozycji, gdyż byłoby to niemoralne wobec chłopaków z którymi obecnie gram. Jakbym wyglądał przed kolegami z drużyny jakbym „zrobił” rzut karny bądź też dostał czerwoną kartkę. Uważam, że zachowałem się fair. Dodatkowo w ostatniej minucie udało się strzelić gola na 4:3. W Jadwisinie zostałem bohaterem.

Przykro jest o tym pisać, ale takie są fakty. W chwili obecnej jestem w dobrej dyspozycji, pytał się o mnie nawet Górnik Polkowice, mógłbym także pomóc klubowi z Chojnowa. Jednak dopólki w klubie pracować będzie pani Członka oraz Szklarz nawet o tym nie myślę. Fajnie gdyby władzę w zarządzie przejęły osoby znające się na futbolu.

Wracając do tematu pana Waldka, chciałbym powiedzieć, że „kiero” jest bardzo dobrym i fajnym człowiekiem, ale w powyższej sytuacji musiałem powiedzieć nie!

Tomasz Płachta


Komentarze

No to Waldziu ma pozamiatane a szkoda nie jedna osoba go przestrzegała.Teraz są tylko następne pytanie na które Tomasz Płachta odpowiedzi nie zna.
Czy Członka o tym widziała.
Czy kiero działał na polecenie Członki.
Skąd 300 zł proponowane było czy z kasy klubu .
zgłoś komentarz
Coś nie tak z Członką i Michowskim.Piłkarz Jakub z pierwszej drużyny potwierdza pijanstwo we własnym zakresie u kiera.Piłkarz Tomek potwierdza propozycje oddania meczu.Kiero popiera Członkę,a Członka jego.Nasuwają się pytania,czy Członka wiedziała o tym,co mówi Tomek piłkarz Jadwisina?
zgłoś komentarz
To ciekawe czy po tej kompromitacji Członka się odetnie od Waldka bo każdy by tak zrobił czy będzie go wspierać a jeśli tak to pytanie dlaczego :) tu odp jest już prosta.Jednak wcale nie jest to takie pewne skoro Pan Waldemar tak komplementuje byłą prezes.

Mam nadzieję że Pana Waldka na zebraniu nie będzie bo to był by wstyd .
zgłoś komentarz
Kierownik w wywiadzie dla piłkarza Jakuba zapowiedział start w wyborach do zarządu klubu.To zakrawa na kpine.Brawo Tomek za odwagę!!!
zgłoś komentarz
Ciekawe jaka będzie reakcja i decyzja burmistrza który trzyma za grupą byłej prezes w której jest Waldek czy nadal będzie ich wspierał ? może się ocknie bo wybory idą :)
zgłoś komentarz
Jak dla mnie to słowo przeciwko słowu, Ty Tomaszu masz bujną wyobraźnie i trochę zryty mózg więc idź grać do Polkowic jak Cię tam chcą bo coś w to nie wierze opowiadasz różne bajki sztygarze z kopalni i co jeszcze tam napisałeś w tych swoich wypocinach że mógłbyś pomóc Chojnowiance tylko nikt z zawodnkiównie nie chce z Tobą grać boś frajer i tyle . Dopóki będą Ci zawodnicy a nie Pani Gosia i Pani Renia bo one odejdą a zawodnicy z których po meczu drwiłeś i nabijałeś się zostną więc graj sobie w tej skorze albo w Górniku a Klub sobie bez Ciebie poradzi macie nowe stroje teraz łazienki buduj i węgiel kop sztygarze . Pa dowody nagranie dyktafon to uwierzę Walek dorosły facet i takich rzeczy napewno by nie robił a już na pewno nie z Tobą .
zgłoś komentarz
To nie jest takie proste że tu mamy słowo przeciwko słowu to wystraszony Waldek zaczął temat bo wiedział że i tak prędzej czy później sprawa wyjdzie w wywiadzie próbując robić z Tomka wariata .To dość logiczne że gdyby nic na rzeczy nie było Waldek słowem na ten temat by się nie zająknął jednak próba tłumaczenia już wywiadzie jak to było pokazuje każdemu co ma ciut oleju w głowie że to Waldek mija się z prawdą i to on ma coś do stracenia i udowodnienia a nie Tomek.
Zresztą jaki cel miał by w tym Tomek który sam piszesz że Waldkowi dużo zawdzięcza ?
Kto ma rozum to wykmini o co tu chodzi.
bafi dla ciebie :) co ty powiesz :) nadal udajesz że ty to nie ty ?
zgłoś komentarz
No.............nie................brawo p.Tomaszu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zgłoś komentarz
@bafi ale jedną rzecz napisałaś prawdziwą "Walek dorosły facet i takich rzeczy napewno by nie robił a już na pewno nie z Tobą" Waldi już raz wychylił się z taką propozycją a nawet przedzwonił do kogoś kto go wyśmiał :) bo sam maił już zawiasy a opowiadała to przemądra była prezes z towarzystwie kilkunastu osób :) Małgorzato szukaj kreta, szukaj :)
zgłoś komentarz
Waldek o tym powiedział w wywiadzie bo Tomek tą plotę po mieście z Sehenem rozniósł i tyle Psymonie. No właśnie wykminy a Ty nie kminisz właśnie o to żeby dowalić członce, szklarzowej i kierowi o to chodziło Sehenowi i reszcie. I tak należy kminić .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform