Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Problem porzuconych psów wciąż aktualny - suczka szuka właściciela (Aktualizacja)

Autor admin
Data utworzenia: 17 lipiec 2013, 09:19 Wszystkich komentarzy: 2


Problem porzuconych psów wciąż aktualny - suczka szuka właściciela (Aktualizacja)

Okres wakacji, gdy wielu z nas wyjeżdża na urlop szczególnie sprzyja porzucaniu psów. Rodziny orientują się, że czworonogi są dla nich „problemem”, nie mają co z nimi zrobić gdy dom pozostaje pusty. Postanawiają zostawić je na ulicy, w lesie… Pozostawione na odludziu, bez jedzenia i picia skazane są na śmierć.

Nie bądźmy bierni w przypadkach gdy widzimy okrutny akt jakim jest porzucenie zwierzaka. Ten niegdyś kochany czworonóg w momencie gdy utrudnia wyjazd na wakacje staje się zbędnym „bagażem”. Na porządku dziennym są psy przywiązane do schronisk, błąkające się po lesie, zdezorientowane spacerujące ulicami wiosek i miast.

Jednym z takich psów jest prawdopodobnie roczna suczka znaleziona w okolicach domków letniskowych w Rokitach. Jest zdrowa i zadbana, bardzo grzeczna i przyjaźnie nastawiona zarówno do dzieci jak i dorosłych. Prawdopodobnie została porzucona lub uciekła osobie wypoczywającej nad wodą.

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji na temat pieska bądź zainteresowane jego przygarnięciem proszone są o kontakt pod numerem telefonu 76 81 88502.


Aktualizacja (18.07.2013)

Z radością pragniemy poinformować, że psiak odnalazł swojego właściciela. Okazało się, że uciekł swojemu panu, który odpoczywał w Rokitkach.Komentarze

ładna suczka ludzie są bez serca.
zgłoś komentarz
ładna suczka ludzie są bez serca.
...bez serca?- to za mało powiedziane. Pierwszego wzięłam ze schroniska, później pojawił się drugi...trzeci adoptował się u nas sam...i wszystkie 3 są bardzo kochane...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform