Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

"Muzyka w Rynku" - odsłona druga

Autor admin
Data utworzenia: 23 lipiec 2013, 14:51 Wszystkich komentarzy: 3


"Muzyka w Rynku" - odsłona druga

Po raz kolejny Chojnów zaprasza wszystkich mieszkańców na muzyczną imprezę. Tym razem na scenie w rynku zagra zespół grający dance - AtlantiX. Jeśli poprzednia odsłona „Muzyki w Rynku” trafiła w Twoje gusta - nie może zabraknąć Cię w niedzielę w Rynku.

Wiele osób przechodząc przez chojnowski rynek zastanawiało się - dlaczego wciąż stoi tam scena? Poznaliśmy odpowiedź na to pytanie. W najbliższą niedzielę - 28 lipca 2013 r. w godzinach 16.00-19.00 odbędzie się „Muzyka w Rynku”. Tym razem chojnowian bawić będzie zespół AtlantiX.

Podobnie jak ostatnio o catering zadba restauracja Pod Jeleniem, dzieci bawić się będą na dmuchanych zamkach i przy innych atrakcjach do nich skierowanych.źródło: MOKSiRKomentarze

Bardzo fajnie. Mimo, że wielu z Was narzekało na poprzedni występ, to jednak sama idea udostępnienia sceny muzykom jest fantastyczna. Wyobrażam sobie, że scena mogłaby stać tam całe lato i w zorganizowany sposób mogłyby się tam odbywać co niedzielę koncerty różnych wykonawców, którzy tylko mieliby ochotę np. za darmo pokazać się i zagrać. Różne gatunki muzyki przypadłyby do gustu większej grupie Chojnowian. Panie Horodecki, pomysł fajny, można rozwijać się w tym kierunku, ale sugeruję zmianę lokalizacji sceny, ze względu na odbicie dźwięku od budynków. Najlepiej ustawić ją obok kościoła tyłem do ul. Legnickiej, wtedy jest widoczna z całego rynku i lepiej słyszalna.
zgłoś komentarz
Ksiądz nie pozwala ;)
zgłoś komentarz
maju co ty bierzesz.idea do dupy bo niema chetnych a ja ci byli to dyrektor odmawia.idea tak fajna ze ostatnia impreza jest hitem na fejsie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.