Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Mecz z Górnikiem Złotoryja już dziś!

Autor admin
Data utworzenia: 26 lipiec 2013, 13:58 Wszystkich komentarzy: 4


Mecz z Górnikiem Złotoryja już dziś!

Jak informowaliśmy kilka dni temu najbliższy mecz sparingowy drużyna KS Chojnowianka rozegra na własnym boisku z czekającym na nią rywalem w klasie okręgowej - Górnikiem Złotoryja. Zmieniła się jednak data meczu. Spotkanie rozegrane zostanie już dziś!

Wstępna informacja o meczu pomiędzy Biało-Niebieskimi, a drużyną z pobliskiej Złotoryi mówiła o dacie 27 lipca. Ostatecznie zespoły staną naprzeciw siebie dziś, tj. 26 lipca.

Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 17.30. Będzie to wspaniała okazja do tego by zobaczyć w jakiej formie są nasi zawodnicy. Jest spora szansa na to, że na murawie zobaczymy nowych zawodników klubu prowadzonego przez Rafała Kryszczuka - Łukasza Polańskiego i Chrystiana Serkiesa.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion dziś o 17.30!Komentarze

Na e-legnickie.pl jest relacja z meczu i zdjęcia. Wynik 3:5 dla gości SZOK. Nasz trener nadal urlopuje, a mama Haniego szaleje ze szkoda dla chłopaka.
zgłoś komentarz
Jakubowski uwziął się na Renatę,ile można kogoś tak opisywać.
zgłoś komentarz
myślę że można tak opisywać za każdym razem kiedy tylko ktoś daje do tego szansę swoim zachowaniem. Komentarze na e-legnickie nie wzięły się znikąd. Czy to co opisał Jakubowski nie miało miejsca ?

"Haniecki może być motorem zespołu, ale faktycznie musi przestać słuchać mamusi i jej fanclubu na trybunach. Chłopak się gotuje i wychodzi kiepscizna. mamusia krzyczy oddaj mu - to się bierze za faulowanie i to głupie"
"No oczywiście ja nie mam zamiaru tutaj nikogo obrazić czy coś, ja po prostu piszę tak jak było w czasie meczu, a sami dobrze wiecie, ze to prawda. Trenera nie było i dlatego takie małolaty jak Haniecki obrażali innych, ale przecież w drużynie są i starsi zawodnicy, którzy powinni takich chłopaków uspokajać"

zgłoś komentarz
W meczu ligowym po takich zachowaniach Chojnowianka grałaby w 10.
Hani jest dobrym zawodnikiem ale musi popracować nad emocjami i nauczyć się wykorzystywać tę agresję dla dobra zespołu. Jest różnica między graniem agresywnym a graniem chamskim. Mam nadzieję że nowy trener mu to uświadomi. Powodzenia w lidze !!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform