Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

IX Przegląd Chojnowskiej Plastyki (video)

Autor admin
Data utworzenia: 29 lipiec 2013, 11:27 Wszystkich komentarzy: 1


IX Przegląd Chojnowskiej Plastyki (video)

Już po raz dziewiąty miłośnicy sztuki z naszego miasta spotkali się w Muzeum Regionalnym podczas Przeglądu Chojnowskiej Plastyki. Łącznie ponad 80 prac przyozdobiło ściany muzeum. Zdjęcia, rysunki, obrazy, biżuteria i wiele innych form sztuki wykonało 22 artystów związanych z Chojnowem.

Pierwsze spotkanie z cyklu Przeglądu Chojnowskiej Plastyki miało miejsce 20 lat temu. Wtedy w Muzeum Regionalnym swoje dzieła wystawiło zaledwie sześć osób. Dziewiąta edycja przeglądu to prawie czterokrotnie więcej twórców. Rozwój lokalnej twórczości jest sprawą bezsprzeczną. Każde kolejne spotkanie to coraz wyższy poziom. Poza stałymi wystawcami w tym roku swoje dzieła zaprezentowali również nowi - m.in. Teresa Halikowska i Lech Wagel. W piątkowym spotkaniu udział wzięli również stali uczestnicy, którzy nie „przepuścili” ani jednego Przeglądu Chojnowskiej Plastyki - Zbigniew Halikowski i Ireneusz Józefczuk.

Wszystkich zapraszamy do Muzeum Regionalnego w Chojnowie na wystawę dzieł chojnowskich artystów. Prace zaprezentowane w ramach IX Przegląd Chojnowskiej Plastyki zdobić będą ściany muzeum do września br.

Komentarze

radny Chopkowicz co jesteście tacy obrażeni na tym zdjęciu ? żona was za karę zabrała na imprezę? pogadajcie z psychologiem o pozycji zamkniętej. Nie podobało się a przyszedł. KAdrujemy się do wyborów? niepotrzebnie. I tak nie zostaniecie radnym
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.