Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Smooth Jazz Club – dobra muzyka, kolorowe drinki, wyjątkowa atmosfera.

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 29 lipiec 2013, 15:14 Wszystkich komentarzy: 3


Smooth Jazz Club – dobra muzyka, kolorowe drinki, wyjątkowa atmosfera.

Masz dość wielkich dyskotek? Tłumów, hałaśliwej muzyki? Chcesz się pobawić w kameralnym otoczeniu, popijając kolorowe drinki i słuchając delikatnie sączącej się muzyki? A może jednak masz ochotę potańczyć, lecz potrzebujesz czegoś odbiegającego od dyskotekowych standardów… Smooth Jazz Club w Legnicy będzie dla Ciebie doskonałym miejscem.


Jaki jest Smooth Jazz Club?

Smooth Jazz Club to lokal o charakterze pubowo-klubowym, ukierunkowany na wyrobionego muzycznie klienta. Wnętrze lokalu to harmonijne połączenie eleganckiego pubu z nowoczesnym klubem. Ściany zdobią ceglane powierzchnie oraz czarno-białe zdjęcia znanych muzyków. Ale… przecież najważniejsza jest muzyka i zabawa!Jak wykorzystać czas w Smooth Jazz Club?

W tygodniu można się spotkać przy jazzie, chilloucie i lounge, napić się dobrego drinka/koktajlu/soku, skosztować wyśmienitych potraw kuchni międzynarodowej. A w soboty poszaleć na parkiecie w rytmie przebojów lat 70, 80, 90-tych i muzyki Latino. Lecz na tym nie koniec…Dodatkowe atrakcje

Koncerty na żywo, wieczory tematyczne, projekcja filmów muzycznych

Smooth Jazz Club organizuje cykliczne imprezy muzyczne. Raz w tygodniu odbywają się koncerty zarówno zespołów jazzowych jak specjalizujących się w pokrewnych gatunkach. Ponadto klub proponuje wieczory tematyczne poświęcone danej muzyce i wybitnym artystom. Żeby było jeszcze ciekawiej… w Smooth Jazz Club odbywają się projekcje koncertów i filmów muzycznych.

Bo muzyka to bardzo ważny element życia - warto poświęcić jej trochę uwagi, czerpać radość ze słuchania, oglądania i poruszania ciałem w jej rytmie.Organizacja imprez

Jeżeli spodobały Ci się wnętrza Smooth Jazz Club, zaintrygowała wizja spotkań przy dobrej muzyce i smacznych potrawach Kuchni Fusion pamiętaj, że Smooth Jazz Club podejmuje się organizacji: bankietów, imprez okolicznościowych (urodzin, imienin, wieczorów panieńskich i kawalerskich, przyjęć weselnych itp.), imprez firmowych.

Do klubu można się także wybrać na Andrzejki i Sylwestra.


Nie zwlekaj! Odwiedź Smooth Jazz Club - miejsce, gdzie dobra muzyka i kolorowe drinki wprowadzą Cię w wakacyjny nastrój!

Latem również czynny ogródek.
Zachęcamy do odwiedzin!


Smooth Jazz Club

Ul. Macieja Rataja 21

59-220 Legnica


Tel. 888531539

Tel. 693816735


Więcej informacji na: smoothjazzclub.com.pl


fot. Dominik Malinowski
Komentarze

Sorki ale nie cierpię jazzu :(
zgłoś komentarz
I ten full wypas alkoholi, a poza tym dziwne klimaty.
No cóż Chojnów przoduje w liście osób uzależnionych od alkoholu - ale zawsze można poprawić ten wynik.
zgłoś komentarz
Nie byłem i nie widziałem na żywo ale na zdjęciach klub prezentuje się całkiem nieźle.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform