Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Wakacyjny video-wywiad z Łukaszem Sypieniem (aktualizacja)

Autor admin
Data utworzenia: 31 lipiec 2013, 13:05 Wszystkich komentarzy: 16


Wakacyjny video-wywiad z Łukaszem Sypieniem (aktualizacja)
Jak mijają wakacje? Jakie ma plany na ich dalszą część? Co słychać w zespole Looking4 i kiedy światło dzienne ujrzy debiutancka płyta grupy? Te i wiele innych pytań zadaliśmy Łukaszowi Sypieniowi, młodemu chojnowianinowi, członkowi zespołu Looking4, który swoją twórczością zjednuje sobie coraz większe grono fanów, szczególnie tych płci pięknej. Zapraszamy na videozapis wakacyjnej rozmowy .

Wszystkich chcących być na bieżąco z poczynaniami chłopaków z zespołu Looking4 zapraszamy do śledzenia ich profilu w serwisie Facebook https://www.facebook.com/Looking4PL


Aktualizacja (5.08.2013)

Już dziś o godzinie 19.00 w Muzycznej Strefie na kanale iTV bedziemy mogli zobaczyc Łukasza Sypienia wraz z zespołem looking4. Zapraszamy do oglądania!
Komentarze

hahahahahahahaha je***m.
`Gwiazda` .
zgłoś komentarz
multum koncertow w calej polsce az 6 :)
zgłoś komentarz
brawo łukasz własnie o to chodzi ,nie musisz nikomu nic udowadniac, udowodniłeś sobie że mozna , a niedowiarki na zawsze pozostaną szarymi myszkami ktore potrafią tylko zza ekranu docinac i szykanowac ludzi :) 3mam kciuki za Was.
zgłoś komentarz
Jestem przedstawicielką płci pięknej i jakoś Łukasz (jak i cały zespół) mnie niespecjalnie urzeka. Wręcz przeciwnie. A piszczące dwunasto-, trzynastolatki szybko znajdą sobie nowy obiekt zainteresowań. ;)
zgłoś komentarz
Tak trzymać Łukasz. Tak jak pisze misiaczek. 3mam kciuki za Was. Wspieramy lokalnych artystów .

zgłoś komentarz
Łukasz jak wyżej. Gratulacje i oby Wam się wiodło jak najlepiej.

Nene a Ty wszystkich urzekasz czy może niespecjalnie bo mam wrażenie że nie masz nawet połowy tych fanów jakich mają oni? benek a Ty ile koncertów i przy jakiej widowni dałeś ? 0 ?


zgłoś komentarz
jesli 6 koncertow to multum to ja zrobilem turne po europie a polowa polakow idzie na studia :) nagrali jeden nr i juz zmienili styl.tego sluchac sie nie da
zgłoś komentarz
ja popieram nene i ma nadzieje ze w chojnowie nie wystapi a jeśli juz to za darmo jako suport chojnowskich artystow
zgłoś komentarz
Markochojnow, osobą publiczną czy też jakąśtam pomniejszą gwiazdeczką nie jestem, żeby fanów zbierać. :)

Jak widać, miłośnicy tego boysbandu na jakąkolwiek negatywną, nie ociekającą lukrem opinię reagują złością i atakiem. :)
zgłoś komentarz
Nene powiem inaczej nie dość że nie jesteś pomniejszą gwiazdeczką to nie jesteś żadną gwiazdą a chłopaki są bo są tam a Ty tu. To jest ewidentna różnica.

aby pochwalić osiągnięcie nie trzeba być miłośnikiem i dlatego im gratulowałem - nie porywa mnie ich muzyka ale jest dla moich uszu bardziej akceptowalna niż "cały Chojnów się buja , nie walcie w ...." jak było w niedziele przed kosciołem.

ja i wielu z Was nigdy nie osiągnie tego co już robią chłopaki. Wielu z Was na zawsze zostanie w zapyziałym mieście przesiąkniętym zazdrością że komuś wyrwać stąd się udało. Takie jest moje zdanie ale mogę się mylić
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.