Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Drugi sparing biało niebieskich za nami!

Autor Maciek
Data utworzenia: 01 sierpień 2013, 13:15 Wszystkich komentarzy: 3


Drugi sparing biało niebieskich za nami!

Wczoraj odbył się mecz sparingowy pomiędzy KS Chojnowianka, a drugim składem Juniorów Starszych Miedzi Legnica. Spotkanie pomimo wcześniejszej zapowiedzi nie odbyło się na bocznym boisku przy MOKSiR, a na głównej płycie naszego stadionu.

W tym meczu kibice nie zobaczyli dobrej gry naszego zespołu, piłka nie „kleiła” się, a zawodnicy popełniali mnóstwo błędów. Pierwsza połowa gry była wyrównana, choć dało się zauważyć nieco lepsze przygotowanie fizyczne młodych legnickich juniorów, którzy zaskakiwali swoją postawą. W naszej ekipie zabrakło czołowego napastnika Chrystiana Serkiesa, który tego dnia… zasiadł na ławce rezerwowych Miedzi Legnica jako trener zespołu.


Biało niebiescy zawodzili pod wieloma względami, brakowało składnej gry w środku pola i na skrzydłach. Na całe szczęście do rozpoczęcia sezonu pozostało jeszcze trochę czasu, który mamy nadzieję nasza drużyna wykorzysta należycie. Pierwsza połowa gry nie dostarczyła wielu emocji, piłkarze obu ekip stworzyli kilka sytuacji po których nie padła żadna bramka. Gra biało niebieskich rozczarowała kibiców, co dało się usłyszeć na trybunach.


Druga odsłona meczu była bardzo podobna do tej pierwszej. Nieliczne sytuacje podbramkowe, słaba gra w środku pola oraz dziury w obronie tak po krótce można podsumować drugie 45 minut. Pomimo wielkich chęci, kilku dobrych rajdów prawą stroną boiska w wykonaniu Fabiana Gałaszkiewicza oraz strzału Jakuba Grządkowskiego tuż zza pola karnego nie wydarzyło się nic więcej.

Miedzianka nie ustępowała i walczyła o piłkę. Około 30 minuty drugiej połowy młodzi Juniorzy zaskoczyli biało niebieskich wyprowadzając dobry kontratak. Po tej akcji padła bramka, która ustaliła wynik meczu.

Podsumowując, wczorajsze spotkanie nie zachwyciło, choć był to tylko sparing kibice liczyli na lepszą grę i więcej bramek. W ekipie prowadzonej przez Rafała Kryszczuka zabrakło Łukasza Polańskiego, Chrystiana Serkiesa oraz Łukasza Kusia, którzy w pierwszym sparingu pokazali się z bardzo dobrej strony.

KS Chojnowianka wystąpiła w składzie: Pisarski - Tucholski, Światłoń, Jędrusiak, Pawka, B. Haniecki, Baszczak, M. Haniecki, Grządkowski, Gałaszkiewicz - Mihułka

Zmiennicy: Krupa, Sypiniewski, Kosiński

Chojnowianka Chojnów - Miedź Legnica 0:1

Komentarze

Rafal potrzebuje trochę czasu do odbudowania drużyny.Efekty będą wkrótce.
zgłoś komentarz
Czy wiecie, że oprócz piłki nożnej w naszym mieście uprawiana jest jeszcze jedna dyscyplina sportu (potajemnie w nocy).
Wystarczy stanąć koło parkingu kiedy zapadnie zmrok. Gromadzi się tam spora grupka młodzieży, która organizuje wyścigi samochodowe dookoła parkingu oraz przez miasto.
Dziwne, że jakoś omija ich ciągle przejeżdżający patrol policji.
Nikt też nie reaguje na znaczne przekroczenie prędkości na terenie miasta - one mkną jak komety.
Pod oknami słychać odgłosy rodem z auto - rodeo.
Czy naprawdę nikt tego nie widzi i nie słyszy?
zgłoś komentarz
Chojnowianka2: przecież porządni policjanci nie włóczą się w nocy po mieście tylko grzecznie siedzą na komendzie, ewentualnie niepostrzeżenie przemykają się radiowozem, coby młodzieży w realizowaniu hobby nie przeszkadzać. ;)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.