Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Przedsięwzięcie "MARSZEM PO ZDROWIE" (aktualizacja)

Autor Starostwo Powiatowe w Legnicy
Data utworzenia: 02 sierpień 2013, 15:51 Wszystkich komentarzy: 0


Przedsięwzięcie "MARSZEM PO ZDROWIE" (aktualizacja)

Starostwo Powiatowe w Legnicy, Powiatowa Rada ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy organizuje dla osób niepełnosprawnych i miłośników Nordic Walking imprezę pod nazwą: „Marszem po zdrowie”. Przedsięwzięcie ma na celu popularyzację Nordic Walking jako sposobu na czynny wypoczynek i prozdrowotne oddziaływanie na człowieka, promowanie Powiatu Legnickiego jako obszaru o atrakcyjnych walorach rekreacyjnych i przyrodniczych oraz integrację i przełamywanie barier społecznych z osobami niepełnosprawnym, poprzez wspólną aktywność fizyczną.

Imprezę zaplanowano na dzień 30 września 2013 roku w godzinach 10.00 - 14.00 w miejscowości Brennik (Dom Pomocy Społecznej „Prząśnik”). Na początku spotkania przeprowadzone zostanie krótkie szkolenie uprawiania Nordic Walking. Trasa marszu będzie miała charakter rekreacyjny. Na zakończenie planowane jest ognisko, podczas którego można będzie wymienić doświadczenia z marszu, posilić się oraz zrelaksować przy dźwiękach muzyki.

Serdecznie zapraszamy do udziału nie tylko niepełnosprawnych mieszkańców i ich opiekunów, ale także pasjonatów Nordic Walking. Szczegółowy plan imprezy opublikowany i przekazany zostanie na początku września 2013 r.


Aktualizacja (24.09.2013)

W odniesieniu do przeprowadzanej imprezy rekreacyjno-sportowej "Marszem po zdrowie" i jej sprawnej organizacji organizatorzy proszą o zgłoszenie uczestników w terminie do dnia 25 września 2013 r.

Zgłoszenia do marszu, zgodnie z zapisem punktu VI regulaminu imprezy można dokonać w następujący sposób:

1. Online – a.redyk@powiat-legnicki.eu

2. W siedzibie w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy ul. Plac Słowiański 1, 59-220 Legnica, pokój 349, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00

3. Informacji na temat imprezy udziela Agnieszka Redyk Inspektor – Doradca ds. Osób Niepełnosprawnych, tel. 76/72 43 545Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform