Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Mistrzostwa Polski z udziałem Champion Chojnów Powiat Legnicki

Autor Maciek
Data utworzenia: 09 sierpień 2013, 11:46 Wszystkich komentarzy: 3


Mistrzostwa Polski z udziałem Champion Chojnów Powiat Legnicki

Dziś z samego rana nasi młodzi bokserzy wraz z trenerem Arkadiuszem Lewandowskim wyruszyli do Łodzi na Mistrzostwa Polski do których przygotowywali się w ostatnim czasie. Jest to największa i najważniejsza w tym roku impreza. Jako jedyny klub w Polsce uzyskaliśmy trzy nominacje do Mistrzostw Polski. Zawodnicy, który wywalczyli eliminacje na zawodach Poznaniu to: Kamil Mroczkowski w kategorii super ciężkiej, Kacper Harkawy w kat. 46 kg oraz Mateusz Stachurka w kat. 63 kg.

Nasi reprezentanci ciężko pracowali przed tą imprezą. Prowadzone były nie tylko treningi typowo bokserskie. Trener zadbał także o to, aby jego podopieczni mieli kontakt z psychologiem, fizjoterapeutą oraz innymi szkoleniowcami.


Tuż przed rozpoczęciem przygotowań trener zadbał także o chwilę relaksu oraz odciążył swoich podopiecznych zabierając ich na lekcje nurkowania –Zawodnicy muszą mieć trochę przyjemności, a nie tylko praca, praca, praca, jeden dzień poświęciliśmy na typową rekreację i szaleństwa w wodzie - powiedział Arkadiusz Lewandowski


Dzięki takim poczynaniom młodzi adepci boksu mieli możliwość pełnego przygotowania zarówno fizycznego jak i psychicznego do Mistrzostw Polski. –W przygotowaniach pomagali nam trenerzy z Lubina: Włodzimierz Zgierski oraz Borys Oleszko, którzy użyczyli nam salę.


Trener Arkadiusz Lewandowski jest zadowolony z formy swoich podopiecznych –Liczymy na Mistrzostwach Polski na trzy medale. Szkoda jest mi jedynie dobrej formy Kamila Mroczkowskiego, który uległ małemu wypadkowi i nie miał zbyt wiele czasu na pełne przygotowanie.

Mistrzostwa Polski rozpoczynają się już dziś – W piątek odbywać się będzie ważenie oraz pierwsze losowania. Będę starał się o to, aby dwóch zawodników: Kamil oraz Kacper byli rozlosowani jako faworyci zawodów. Już na Srebrnej Łódce pokazali oni, że podczas tegorocznych MP będą w gronie faworytów. Nie chciałbym, aby walki, które mogłyby być finałowymi odbyły się jako pierwsze wskutek zwykłego losowania - oznajmił trener Lewandowski.

Klub składa serdeczne podziękowania firmie Feerum za wszelką pomoc i wsparcie bez którego nie udałoby się realizować wszelkich założeń treningowych i osiągać znaczących sukcesów.

Będziemy na bieżąco informować o przebiegach walk, transmitować je na żywo na łamach portalu chojnow.pl

Liczymy na znakomite występy naszych bokserów i życzymy powodzenia i samych złotych medali w tegorocznych Mistrzostwach Polski.Komentarze


Jestem pełen podziwu że w mieście gdzie żądzą głupota i bezmyślność znalazło
się grono osób którym zależy na tym by grupa chłopców w sposób jak najbardziej
przemyślany swoje emocje pozostawiała w miejscu do tego jak najbardziej
odpowiednim . Trzymam za was młodzi adepci sztuki bokserskiej kciuki.
Obyście rozsławiali miasto w którym się urodziliście w którym żyjecie i w którym
macie kochane osoby.
zgłoś komentarz
Ładnie napisane, oby rozsławili nasze miasto..., bardzo ładne słowa. Również życzę chłopakom sukcesów
zgłoś komentarz
Nadmieniam, że nie jestem w żaden sposób związany z firmą Feerum.
Firma, która jest notowana na giełdzie papierów wartościowych, niejako z zasady powinna objąć sponsoringiem " coś lokalnego"
Dobrze się dzieje, że akurat Feerum inwestuje w chojnowskich bokserów.
Już niedługo, ta firma może mieć niezłą reklamę dzięki bokserom Pana Lewandowskiego.
Czego firmie i zawodnikom serdecznie życzę.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform