Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Ostatni sparing - kulminacyjny moment przed inauguracją sezonu!

Autor Maciek
Data utworzenia: 10 sierpień 2013, 10:07 Wszystkich komentarzy: 5


Ostatni sparing - kulminacyjny moment przed inauguracją sezonu!

Ostatni sprawdzian biało niebieskich przed rozpoczynającym się sezonem – tak określić można dzisiejszy sparing z Orkanem Szczedrzykowice. Nasz lokalny zespół wkroczył w finalny etap przygotowań. Dzisiejsze spotkanie będzie najtrudniejszym sprawdzianem, gdyż rywal jest najbardziej wymagający. Goście, którzy pojawią się w Chojnowie rywalizują w IV lidze i na pewno przyjadą wyjściowym składem.

Choć gra biało niebieskich w poprzednich sparingach nie zachwycała to nadal mamy nadzieję na dobre występy w pierwszych meczach ligowych. W dniu dzisiejszym na pewno pojawią się zawodnicy, którzy wcześniej przebywali na urlopach.

Na chwilę obecną nasz klub pozyskał: Łukasza Polańskiego oraz Chrystiana Serkiesa z Czarnych Rokitki, do kadry dołączył także Dawid Polański, który opuścił szeregi Skory Jadwisin. Na boisku w ostatnim sparingi pojawili się Ziembowski oraz Rajczakowski.

KS Chojnowianka podczas fazy przygotowań prawdopodobnie straciła Karola Salachnę, który w meczu z juniorami Miedzi Legnica uległ poważnej kontuzji. Pod koniec miesiąca w klubie „zamelduje” się Daniel Korniczłowicz, którzy prowadzi naszą defensywę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów futbolu dziś o godzinie 16:00 na sparing, który odbędzie się na Stadionie Miejskim.


Komentarze

Robicie sobie jaja? Czy zawiść zżera? Jak dostawaliśmy w dupę to od razu relacje były. jak wygraliśmy z 4 liga to cisza....Żal dupcię sciska , ze Kryszczuk sobie radzi i chłopaki także? Inni o tym pisza juz godzine po meczu a u was 24 godziny potem cisza. Wstyd wielcy znawcy. No chyba , ze konsultujecie to z kimś w Chojnowie trzymającym władzę?
zgłoś komentarz
Rondel nikt nie pisze bo mamy ważniejsze sprawy sekcja bokserska Pana Lewandowskiego robi większą robote niż to czy Pan Rafał sobie radzi czy nie pozdrowienia dla całej sekcji bokserskiej
zgłoś komentarz
Gdyby nie Kryszczuki,to by klub rozleciał się a na pewno nie byloby komu grac w lidze okręgowej.A tak będzie wsparcie od sponsorów i jest młody kumaty trener.
zgłoś komentarz
Racja kaczor komuś w klubie chyba się w dupie poprzewracało, widać, że mają ludzie parcie na szkło. Bokserzy górą, Arek robi niezłą pracę dla miasta reprezentując nasze barwy na tak dużych imprezach.
Cieszy mnie też to że w Chojnowiance jest Rafał, gdyż już dawno potrzeba było nowego ducha w tym klubie.
zgłoś komentarz
Dupka się płaci z KS Chojnowianka a młodym zdolnym z sekcji bokserskiej to miasta nawet nie stać na stypendium zawodnicy reprezentują Polskę a Pan Burmistrz dba tylko swoją dupę a ty bylu to się wyluzuj trener jeszcze nic nie zrobił a ty się podniecasz taki zarząd a trener ratuje klub
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform