Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Czarni nie zawiedli oczekiwań kibiców na własnym stadionie!

Author: Maciek
Creation date: 19 August 2013, 12:25 All comments: 1


Czarni nie zawiedli oczekiwań kibiców na własnym stadionie!

Wczoraj w ramach klasy okręgowej rywalizowała również ekipa z naszej gminy - Czarni Rokitki. Podopieczni Mirosława Zielenia po pierwszej porażce w Legnickim Polu za wszelką cenę chcieli udowodnić, że w tym sezonie osiągną również dobry wynik. Tym razem rywalem była drużyna Konfeksu Legnica, który w swojej pierwszej próbie zdeklasował Odrę Chobienia 5:0.

Pierwsza połowa gry była bardzo wyrównana, Czarni za wszelką cenę dążyli do zdobycia gola i po kilkunastu minutach gry udało się. Sebastian Grudziński pewnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce rywala. Obie drużyny stworzyły kilka dobrych sytuacji podbramkowych. Brakowało skuteczności, bramkarze obu ekip również stanęli na wysokości zadania. Pierwsze 45 minut gry zakończyło się jednobramkową przewagą Rokitek.

Druga osłona spotkania rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Konfeks dążył do odrobienia strat, tą chęć zdobycia bramki ostudził Gołębiewski, który precyzyjnym uderzeniem pokonał goalkeepera Legniczan. Ekipa z Rokitek nie kryła swojego zadowolenia z prowadzenia 2:0. Mądra gra w środku pola i obronie pozwoliła Czarnym „dowieźć” wynik do ostatniego gwizdka. Tym samym drużyna z naszej gminy ugrała 3 punkty i zmotywowała do kolejnych spotkań.

Już w najbliższy weekend Czarni Rokitki zmierzą się z KS Chojnowianka. Mecz ten zapewne obejrzy spora grupa kibiców, którzy już nie mogą doczekać się tego widowiska.


Comments

Gratulacje
Bardzo dobry mecz
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform