Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena Cuprum Arena

Tajemnica Zamku Książ - wspaniała zabawa również dla chojnowian

Autor Maciek
Data utworzenia: 08 wrzesień 2011, 09:28 Wszystkich komentarzy: 0


Tajemnica Zamku Książ - wspaniała zabawa również dla chojnowian
Wałbrzyska gra miejska. Kapitalna zabawa w realiach epoki
Tajemnica zamku Książ

Wystarczą wygodne buty, żeby pokonać barierę czasu i poczuć mrok schyłku III Rzeszy. Fantastyczna bezpłatna gra miejska nie wymaga żadnych przygotowań i gwarantuje uczestnikom wspaniałą przygodę w scenerii największego zamku na Dolnym Śląsku.

Trzeba tylko wskoczyć do scenariusza gry fabularnej „Tajemnica zamku Książ” i podążać tropem największej tajemnicy Adolfa Hitlera. W niedzielę 11 września gracze rozproszą się na terenie zamku i okolic. Napotkają agentów polskiego wywiadu, szpiegów, gestapowców i wiele innych postaci z tamtych lat. Każda z tych postaci to zadanie dla graczy i punkty za odkrywanie sekretów III Rzeszy wycofującej się przed Armią Czerwoną.

Celem graczy jest zdobycie jak największej ilości punktów i odnalezienie koperty zawierającej pilnie strzeżoną, największą tajemnicę Zamku Książ.

W grze może wziąć udział każdy, kto ukończył 14 lat. Wystarczy stworzyć 2-4-osobową drużynę i zapisać ją, wysyłając wiadomość e-mail na adres tajemnica@exploring.pl. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem dostępne pod adresem www.um.walbrzych.pl.

Zapraszamy do zamku fanów zagadek i odkrywców tajemnic - uczestników gry oraz widzów niezwykłego widowiska.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Gra zorganizowana przez Biuro Promocji Miasta Urzędu Miejskiego zostanie przeprowadzona przez firmę Exploring Events. Gry tej firmy zrobiły już furorę na terenie całego kraju, m.in. w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu, gdzie gracze usiłowali oczyścić z zarzutu morderstwa słynnego Eberharda Mocka, bohatera powieści Marka Krajewskiego.

Źródło: http://www.um.walbrzych.pl


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.