Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Były zawodnik ekstraklasy zasilił Chojnowiankę

Autor Maciek
Data utworzenia: 26 wrzesień 2013, 09:27 Wszystkich komentarzy: 9


Były zawodnik ekstraklasy zasilił Chojnowiankę

W najbliższym meczu sparingowym przeciwko Mewie Goliszów KS Chojnowiankę zasili nowy zawodnik – Mateusz Bartczak. Nowy nabytek biało niebieskich nominalnie gra na pozycji pomocnika, jednak to nasza defensywa wymaga wzmocnień. W której formacji trener Kryszczuk usytuuje Bartczaka nie wiadomo – najprawdopodobniej zostanie on filarem naszej defensywy.

Po ostatnich spotkaniach przeciwko Konfeksowi Legnica oraz Chrobremu II Głogów władze klubu podjęły decyzję o zatrudnieniu nowego piłkarza. Na całe szczęści decyzja ta została podjęta dość szybko, gdyż już od dłuższego czasu można było zauważyć słabą grę obronną naszej ekipy. Doświadczony Bartczak to były piłkarz m.in. Polonii Warszawa, Miedzi Legnica czy też Amiki Wronki. Cieszy fakt, że w szeregach biało niebieskich pojawi się zawodnik, który może mieć bardzo duży wpływ na dalszy przebieg sezonu.

Już w najbliższym meczu ligowym na boisko wrócą Marcin Baszczak oraz Łukasz Polański, których zabrakło w ostatnich spotkaniach. Cieszy fakt, że nasza ekipa będzie wreszcie grała w „pełnym” składzie. Liczymy, że najbliższy mecz ligowy zakończy się zwycięstwem. Rywal nie będzie łatwy – Iskra Kochlice zajmuje obecnie doskonałą drugą lokatę.

Docelowo mecz przeciwko wiceliderowi „okręgówki” miał się odbyć w dniu wczorajszym, jednak z niewiadomych przyczyn został on przełożony na początek października.Komentarze

Jak To prawda Ciekawe ile będzie zarabiał
zgłoś komentarz
Za darmo napewno by nie gral..
zgłoś komentarz
super transfer,brawa dla p.Kryszczuka.
zgłoś komentarz
I co pieniądze beda szły jak zwykle na 1 zespół ..
a młodzierzą nikt sie nie zajmie ...
zgłoś komentarz
Bez wzmocnień byłby spadek,transfery super .Serkies strzeli 20 bramek.
zgłoś komentarz
Lepiej mądrzę spaść niż głupio się utrzymać lepiej by było stawiać na młodzież która jest przyszłością Klubu
zgłoś komentarz
W juniorze starszym sezon temu bylo wielu utalentowanych zawodników.
Gdzie oni teraz są ?
zgłoś komentarz
Bartczak da jakość,transfer na ocenę 5.
zgłoś komentarz
Świetnie, że ściągnięto zawodnika tej klasy. Jest tylko jedna obawa, bo On będzie grał za wielką kasę, kilku innych zawodników za mniejszą kasę ale jednak ją dostają z co z pozostałymi, tylko piwko po wygranym meczu, czy z powodu tej kasy nie będzie konfliktów i kłótni w szatni z zwłaszcza po przegranym meczy a już nie daj boże zawalonym przez zawodników grających za kasą. Co wówczas będzie z drużyną?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.