Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Zła passa wśród chojnowskich drużyn młodzieżowych nadal trwa

Autor Maciek
Data utworzenia: 30 wrzesień 2013, 15:39 Wszystkich komentarzy: 0


Zła passa wśród chojnowskich drużyn młodzieżowych nadal trwa

W niedzielę 29 września odbyły się kolejne mecze ligowe z udziałem naszej młodzieży. Przed własną publicznością  młodziki i trampkarze podejmowali na stadionie w Chojnowie Pogoń Góra. Już w zeszłym sezonie młodzi chojnowianie mieli okazję zmierzyć się z w/w rywalem. Niestety tegoroczny sezon nie jest łaskawy dla naszych grup młodzieżowych.  Grupa młodzików przegrała 6:2. 

Jest to kolejne przegrane spotkanie. Młodzi adepci futbolu starają się jak mogą, jednak zdobycie trzech punktów okazuje się bardzo trudne.  Trampkarze również ponieśli bardzo wysoką porażkę 9:3. W zeszłym sezonie nasza ekipa bezdyskusyjnie ograła Pogoń Górę.  W obu meczach Chojnowianie byli zespołami zdecydowanie słabszymi. 

Od tego sezonu drużyny prowadzi trener Dariusz Janiak, który ma widać problemy z usystematyzowaniem gry naszej młodzieży. Zeszły sezon obfitował w liczne zwycięstwa, nie tylko w lidze, ale również w turniejach, które były mocno „obsadzone”.

Złą passę notują w dalszym ciągu podopieczni trenera Marciniaka, którzy przegrali wyjazdowe spotkanie z Kuźnią Jawor 7:0. Zespół ten rozegrał 7 meczy w tym 6 przegrał a jeden zremisował.

Czekamy na zwycięstwa naszych drużyn, gdyż jak wiadomo potencjał mamy olbrzymi. Brakuje jednak skuteczności i dobrej gry na boisku.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform