Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnowska dwójka kolarska na podium!

Autor admin
Data utworzenia: 01 październik 2013, 11:46 Wszystkich komentarzy: 1


Chojnowska dwójka kolarska na podium!

W ostatnią niedzielę, 29 września 2013 r. dwie młode zawodniczki z Uczniowskiego Klubu Kolarskiego „Oriens MTB” Chojnów odwiedziły Tuszyn by wziąć udział w Wyścigu Dwójkami na Czas w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek. Zaledwie 33 sekundy dzieliły je od zajęcia pierwszego miejsca!

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu w wyścigu na czas parami są jedną z najważniejszych imprez kolarskich w sezonie dla młodzików. Pozostałe kategorie wiekowe - junior młodszy i juniorka młodsza, junior, kobiety open, mężczyźni open i masters wzięły udział w Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska w wyścigu jazdy indywidualnej na czas.


Na Młodziczki czekał dystans 8 km. Prócz naszej Nikoli Pawlikowskiej i Alicji Gałas na starcie stanęło 8 zawodniczek, czyli łącznie 5 par. Każda z nich, jak zresztą można wnioskować po wynikach końcowych, miała tylko jeden cel – zwycięstwo.


Jako pierwsza na mecie zawodów w Tuszynie zameldowała się dwójka z Jaworzyny Śląskiej – Sara Tonder oraz Paulina Pastuszek uzyskując czas 12:51. 33 sekundy później na metę przyjechały nasze reprezentantki – Nikola Pawlikowska i Alicja Gałas zajmując drugą pozycję. Brawo!


Do Tuszyna pojechały tylko dwie reprezentantki naszego klubu. Pozostali członkowie trenują przed najbliższym weekendem, kiedy to odbędzie się „czasówka” w Bolkowie oraz Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Chojnowie, na które zapraszamy wszystkich kibiców!

UKK „Oriens MTB” Chojnów dziękuje za bezcenne wsparcie:

  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ola Ragan Zdzisław
  • "Globus" Firma Handlowo-Usługowa Marcin Marciniszyn

oraz wszystkim stałym sponsorom:

Komentarze

gratulacje
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform