Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Niesamowite spotkanie z trenerami piłki nożnej w Szkole Podstawowej w Budziwojowie

Autor Ewelina Karpiak
Data utworzenia: 01 październik 2013, 13:45 Wszystkich komentarzy: 4


Niesamowite spotkanie z trenerami piłki nożnej w Szkole Podstawowej w Budziwojowie

Dnia 24 września br. dzieci z naszej szkoły miały niepowtarzalną okazję brać udział w zajęciach zorganizowanych przez trenerów: Stefana Stal oraz Piotra Seheniewicz. Panowie przeprowadzili zajęcia pokazowe dla dzieci z oddziału przedszkolnego.

Zajęcia zostały przeprowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze, dzięki czemu dzieci z chęcią i ogromnym zaangażowaniem brały w nich udział. Uczestniczyli w zabawach ruchowych oraz ćwiczeniach z piłką, doskonalili sprawność motoryczną, umiejętność prowadzenia piłki do celu oraz współpracy w grupie podczas wykonywania zadań przygotowanych przez trenerów. Już wkrótce trenerzy pojawią się kolejny raz w naszej szkole z czego dzieci będą ogromnie uradowane.

  • Serdecznie dziękujemy Panu S. Stal oraz P. Seheniewicz za przeprowadzenie zajęć sportowych piłki nożnej. Zapraszamy na kolejne spotkanie, na które dzieci czekają z niecierpliwością.

Komentarze

Do czego to doszło. Dwoch najlepszych trenerow z Chojnowa uczy grac dzieci z wioski. Widac ze nie moga zyc bez sportu. Panie Stefanie i Piotrze, wroccie do chojnowianki trenować mlodych bo dziadostwo sie dzieje
zgłoś komentarz
To jest ta miłość do piłki. Piękny gest obu panów.
zgłoś komentarz
Panie Stefanie i Piotrze tak trzymajcie wspaniała inicjatywa te dzieci są tego warte pozdrawiam.
zgłoś komentarz
co w tym niesamowitego ?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform