Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Rezerwy Górnika kolejnym rywalem. Debiut tablicy świetlnej

Autor kuba
Data utworzenia: 11 październik 2013, 18:05 Wszystkich komentarzy: 4


Rezerwy Górnika kolejnym rywalem. Debiut tablicy świetlnej

Już dziś o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim wszystkich fanów piłki nożnej czekają kolejne emocje w klasie okręgowej. Chojnowianka zagra w ramach 10 kolejki z rezerwami II-ligowego Górnika Polkowice. Na naszym obiekcie zadebiutuje również tablica świetlna!

Nasz dzisiejszy rywal po 9 kolejkach w tabeli znajduje się tuż za nami - na 6 miejscu z dorobkiem 15 punktów. Na pewno rezerw Górnika nie zasili duży zaciąg z pierwszej drużyny, ponieważ ta będzie grać swój mecz o godzinie o 18 z Jarotą Jarocin.

W chojnowskim obozie panują znakomite nastroje. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po dwóch wysokich zwycięstwach Chojnowianka będzie chciała zdobyć trzy punkty, aby umocnić swoją pozycję w czołówce tabeli. Trener Rafał Kryszczuk niestety nie będzie mógł skorzystać z Bartosza Hanieckiego, który tydzień temu w Chocianowie nabawił się kontuzji kostki.

Warto dodać, że na stadionie dzięki hojności sponsorów zadebiutuje tablica świetlna. Będzie to prawdziwy rarytas jeśli chodzi o klasę okręgową. Zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski na godzinę 16 do wspierania naszych zawodników!Komentarze

Na e-legnickie jest fotoreportaż z meczu, na portalach polkowickich wzmianki o meczu w Chojnowie. a u was kompletna cisza. nie rozumiem tego. kapitalny mecz, horror emocje, a na waszym portalu cisza. Zal dupkę ściska, ze wygrywamy? Potrafiliście tylko pisać jak w poprzednim sezonie przegrywaliśmy w Rokitkach czy Jadwisinie. Brawo Kryszczuk i chłopaki. Wygraliście z Polkowicami dla chojnowian ! Teraz inwazja na Zlotoryję i robimy 4 ligę. A wasz portal niech się zajmie graniem w kapsle. Może to kiedyś bedzie olimpijska konkurencja.
zgłoś komentarz
Brawo rondel!!! Najgorsze jest to, że portal uważał się za przyjaciela Chojnowianki i co teraz niema gratulacji a strzelone gole nie cieszą tak jak stracone. Wiem, że gorzej się to sprzedaje i szczerze żałuję że mam tutaj jakąś reklamę bo to nie jest portal który zasługuje na moje głupie 10 zł miesięcznie... Zauważyłem również że pomimo biletów kibiców jest sporo i że będąc na meczu w Chocianowie płaciłem za bilet i nikt nie miał problemu że niema na nim serii i numeru. Brawo dla drużyny i brawo za walkę zwłaszcza, że brak Światłonia ponoć był zaskoczeniem i Trener szybko musiał zmienić ustawienie. Widowisko lepsze niż w ekstraklasie bo emocje od pierwszej do ostatniej minuty.
zgłoś komentarz
Napiszą jutro,bo dzisiaj mają wolne od pracy.
zgłoś komentarz
Spokojnie maże sponsorzy tablicy świetlnej się ujawnią i pozostali co sponsorują drużynę chyba się nie wstydzą tak wspwnialej drużyny pozdrawiam sponsorów
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform