Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Ponad 100 osób wzięło udział w turnieju 6-tek piłkarskich na Orliku! (VIDEO)

Autor Maciek
Data utworzenia: 14 październik 2013, 11:30 Wszystkich komentarzy: 2


Ponad 100 osób wzięło udział w turnieju 6-tek piłkarskich na Orliku! (VIDEO)

Masa emocji, wielka rywalizacja i ponad 100 uczestników – tak można podsumować turniej 6-tek piłkarskich zorganizowany przez Piotra Seheniewicza i Stefana Stala. Już nie po raz pierwszy dwaj chojnowscy trenerzy organizują tego typu zawody, frekwencja dopisała podobnie jak w zeszłorocznym turnieju halowym. Chojnowski Orlik tętnił życiem podczas minionego weekendu, a wszystko to za sprawą młodych piłkarzy, którzy zacięcie walczyli i miano najlepszej drużyny.

Do rywalizacji przystąpiło jedenaście ekip piłkarskich. Z uwagi na spore zainteresowanie turniejem organizatorzy podzielili piłkarzy na dwie grupy, które rozgrywały spotkania zarówno w sobotę jak i niedzielę. Rozgrywki wewnętrzne odbywały się systemem każdy z każdym zatem wszyscy uczestnicy turnieju mieli okazję pokazania swoich umiejętności kilkukrotnie.


Podczas zabawy sportowej nie zabrakło faulów, drobnych kontuzji, euforii zwycięstwa i pięknych bramek. Rywalizacja w grupach wyłoniła najlepsze drużyny, które uzyskały promocję do meczów finałowych. Pierwsza faza zakończyła się następująco:


Grupa „A”

 1. Kolejowa
 2. Sokół Krzywa
 3. Destructions Team
 4. No i to tyle
 5. Demon Team
 6. Masters


Grupa „B”

 1. Radziki
 2. Czarni Rokitki
 3. Kongo
 4. Brazerrs
 5. Dream Team


Do walki o najwyższe trofeum przystąpiły zatem ekipy Czarnych Rokitki, Sokoła Krzywa, Kolejowa oraz Radzików.

Przedostatni mecz turnieju obfitował w grad goli. W tej rywalizacji ekipa Czarnych Rokitki zmierzyła się Sokołem Krzywa. Trzecie miejsce bezdyskusyjnie wywalczyli piłkarze z Rokitek, którzy zdominowali na boisku Krzywą wygrywając 6:0.


Na rozstrzygnięcie spotkanie finałowego zgromadzeni kibice musieli poczekać nieco dłużej, gdyż rywalizacja zakończyła się remisem 4:4, a zwycięzcę ogłoszono dopiero po serii rzutów karnych. W wielkim finale zwyciężyła drużyna Radzików, która ograła ekipę z Kolejowej. Mecz ten stał na bardzo wysokim poziomie i był niezwykle wyrównany. Piłkarze pokazali to co jest sola piłki nożnej czyli wiele ciekawych bramek, składnych akcji i umiejętności indywidualnych.

Całe zawody zostały przeprowadzone samodzielnie przez organizatorów. Piotr Seheniewicz oraz Stefan Stal zapewnili uczestnikom wszystko czego oczekiwali. Nie zabrakło rywalizacji, bramek, a przede wszystkim dobrej zabawy.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie radnemu Maciejowi Cieśli za ufundowanie pucharów.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!


fot. Dominik Malinowski
Komentarze

Gratulacje dla pana Stala i Seheniewicza, prawdziwi miłościcy futbolu i pewnie za darmo zorganizowali ten turniej. Brawo!
zgłoś komentarz
Brawo i gratulacje. Na pewno młodziez miała ogromną frajdę, a Ci panowie to jak Wini napisał miłośnicy piłki nożnej.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform