Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Piłeś? Nie jedź!

Autor admin
Data utworzenia: 15 październik 2013, 09:50 Wszystkich komentarzy: 2


Piłeś? Nie jedź!

Wczoraj około godz. 17.30 policjanci z Chojnowa zatrzymali 63-letniego rowerzystę. Wykonano u niego badanie trzeźwości. Wynik wskazywał 3 promile.

- Po wykonanych czynnościach mężczyznę przekazano pod opiekę rodziny – poinformował podinsp. Sławomir Masojć, rzecznik prasowy legnickiej policji. Nie lepiej sytuacja wygląda w pobliskiej Legnicy. Tam, dwie godziny wcześniej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 54-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym marki Ford. W jego przypadku badanie trzeźwości wykazało 3,15 promila alkoholu. Samochód został zabezpieczony przez osobę trzeźwą. Kierowcy grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Na szczęście pijani kierowcy w tych przypadkach nie doprowadzili do drogowych tragedii. Widocznie wciąż zapomina się o wałkowanym – widocznie nie do przesady – haśle „Piłeś? Nie jedź!”.Komentarze

zabralibyście się za poważniejsze problemy a nie czatowanie na pjanych rowerzystów. jak potrzeba waszej interwencji to pojawiacie się łaskawie po godzinie kiedy problemu juz nie ma
zgłoś komentarz
za coś muszą dostawać nagrody na święto policji w chojnowie.nasza policja tylko potrafi łapać rowerzystów[może tylko tyle nauczyli ich w szkole]może awanse są za to.w całości sie zgadzam z komentarzem ludzika.jak ich trzeba to albo mecz zabezpieczają albo na izbę kogoś wyworzą.a przy kontroli rowerzysty nawet nie potrafią zachować zasad zatrzymania.zdarza się że nawet o dane nie poproszą tylko odrazu wpychają człowiekowi alkomat do ust.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform