Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Ile kosztuje życie.

Autor Jerzy Kucharski
Data utworzenia: 15 październik 2013, 10:23 Wszystkich komentarzy: 3


Ile kosztuje życie.

Ile kosztuje życie? Prawdopodobnie jest bezcenne. A głupota? Jak nazwać jazdę rowerem bladym świtem w mglisty poranek? Jak? Rowerzysta rozróżnia asfalt od pobocza, a kierowca w sprzyjających warunkach widzi zaledwie trzy przerywane linie na jezdni.

Ile kosztuje życie? Tylko oświetlenie roweru. Wydatek ten będzie dużo tańszy od kwoty, którą niebawem wydamy na znicze na groby bliskich.


PS. Ten rowerzysta tłumaczył się tym, że miał kamizelkę odblaskową. Zapomniał, że znikła ona pod plecakiem.


Jerzy Kucharski

Komentarze

pozdrowienia dla pana który czesto jedzie rano w kierunku Rokitek,wygláda na dobrze ubranego do jazdy rowerem ale na czarny kolor,bardzo slabo widoczny, mam przygotowaná kamizelké dla niego,moze przyjmie
zgłoś komentarz
jak się zapier...a z prędkością 100km/h to i widać tylko paski na drodze.oczywiście winny zawsze rowerzysta.pewnie jeszcze policje na niego nasłaliście żeby go przebadali.kierowcy aut osobowych i ciężarówek najpierw powinni się zastanowić czy zachowują szczególną ostrożność i dostosowują prędkość do warunków atmosferycznych.a światła ma przeciwmgielne zamontować w rowerze???bo zwykłych raczej we mgle się nie zauwarzy.rozsądku ludzie rozsądku....
zgłoś komentarz
Ulżyło? Czemu tylko 100? No i policja. Nie było policji. Było zaledwie 25, bo mijałem go za przejazdem kolejowym. Czy go wyzwałem? Nie. Co to by dało. Kolejną agresję słowną. Sam się denerwuję jak jeżdżą inni. To, że chcą się zabić, to ich problem. Ale dlaczego chcą mnie zabić? Poza tym rowerzysta bez oświetlenia zawsze będzie sprawcą kolizji. Mając oświetlenie winnym wypadku będzie kierowca, bo najechał lub potrącił innego użytkownika jezdni. Dlaczego? Nie jestem z drogówki. Podobne pretensje można mieć do kierowców udających motocykle, do pieszych. Pędzimy i w tym wyścigu szczurów zapominamy, że na Złotoryjską każdy zdąży w swoim czasie.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Jerzy Kucharski
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform