Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Zryw Kotla bez najmniejszych szans z Chojnowianką!

Autor Maciek
Data utworzenia: 26 październik 2013, 17:49 Wszystkich komentarzy: 3


Zryw Kotla bez najmniejszych szans z Chojnowianką!

Chojnowianka Chojnów nie zwalnia tempa w rozgrywkach klasy okręgowej. W dniu dzisiejszym rywalem była ekipa Zrywu Kotla, która przyjechała do naszego miasta z nadzieją na remis. Łatwo nie było, biało niebiescy walczyli od pierwszej do ostatniej minuty spotkania pokazując to, co w futbolu najlepsze.

Pierwsza odsłona meczu była jedynie wstępem do tego, co nasi piłkarze pokazali w drugiej części spotkania. Ku zdziwieniu zgromadzonych fanów futbolu ekipa z Kotli postawiła spory opór naszym chłopakom. Wydawałoby się, że rywal jest mało wymagający, nic bardziej mylnego, bo przecież nasz Klub Sportowy stracił bramkę jako pierwszy.Sytuację uratował Rajczakowski, który doskonałym uderzeniem umieścił futbolówkę w siatce rywala. Wynik pierwszej połowy mógł być zupełnie inny, gdyż zawodnicy obu drużyn stworzyli kilkanaście dogodnych sytuacji marnując m.in akcje "sam na sam" z bramkarzem. Warto nadmienić, że ekipa gości grała w 10 po otrzymaniu czerwonej kartki przez jednego z zawodników.

Druga odsłona spotkania była znakomita. Już w 50 minucie gry nasz goalkeeper popisał się refleksem ratując Chojnów przed utratą gola. Minutę później Chrystian Serkies bez problemu wyprowadził Chojnów na 2:1. Widać było, że biało niebiescy są bardzo zmotywowani i "głodni" wygranej. Spotkanie toczyło się głównie pod bramką ekipy z Kotli.W 60 minucie meczu swoje doświadczenie pokazał Mateusz Bartczak, który strzałem głową zdobył trzeciego gola dla Chojnowianki. W niespełna dwie minuty później kibice mogli obejrzeć ostatni tego dnia "zryw" Kotli po którym padła bramka na 3:2. Na tym ekipa gości zakończyła grę w Chojnowie. Na boisku istniał tylko nasz lokalny klub.

Do 72 minuty gry nasi zawodnicy stworzyli kilka dogodnych sytuacji pod bramką rywala. Brakowało jednak skuteczności, doskonałe akcje zmarnowali Serkies, Tucholski czy też Mihułka.

Biało niebiescy doskonale prowadzili grę, kibice obejrzeli kilka ciekawych prostopadłych podań. Na tym się jednak nie zakończyło, w 85 minucie gry KS Chojnowianka rozpoczął festiwal strzelecki. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Tucholski w 85 i 86 minucie gry. Minutę później Serkies ustalił wynik spotkania na 6:2.Było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Z meczu na mecz biało niebiescy grają lepiej i dokładniej. Liczymy na kolejne punkty i sukces na który wszyscy w Chojnowie czekają.

Serdecznie gratulujemy!!!

Komentarze

Gratulacje dla chłopaków i nowego trenera!!!
zgłoś komentarz
Wielkie Gratulacje. Jednak niesmak pozostaje po tym jak Panowie Duniecki i Pudło zbierali wśród kibiców po 50 zł aby zapłacić za granie Serkiesowi i Polańskiemu. Rodzą się takie pytania 1. Podobno zawodnicy graja za darmo? 2. Jeśli już jest płacone to dlaczego tylko 2 czy 4 zawodnikom a nie wszystkim? 3. Dlaczego pieniądze zbierali właśnie ci Panowie a nie ktoś z Zarządu, czyżby dlatego że jeden jest pracownikiem Pana Janka a drugi kolegą? 4. Jak maja zamiar rozliczyć z płat bo nie dawali żadnych pokwitowań? 5. No na taki obrót sprawy ma do powiedzenia Zarząd Klubu a w szczególności Skarbnik Klubu?
zgłoś komentarz
ale jaja to jedni grają za kase a inni nie ? ciekawe historie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.