Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zamek Śląskich Legend wspaniała wycieczka, przygoda i atrakcje.

Autor Maciek
Data utworzenia: 21 wrzesień 2011, 09:12 Wszystkich komentarzy: 0


Zamek Śląskich Legend wspaniała wycieczka, przygoda i atrakcje.

Zamek Śląskich Legend jest miejscem niesamowitym. Jest to obiekt, który oferuje wiele atrakcji w krótkim czasie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Szczególnie najmłodsi będą zadowoleni z wizyty w tym tajemniczym miejscu. Zamek Śląskich Legend oferuje warsztaty w pracowni graficznej, gdzie dzieci mogą pracować na prasie litograficznej, prasie do miedziorytu . Najmłodsi odbijają scenki z legend w technice drzeworytniczej.

Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z pracowni ceramicznej. Gospodarze posiadają doskonałą glinę, piec elektryczny oraz koło garncarskie . Dla grup z pobytem kilkudniowym właściciele wypalają piec węgierski. Na terenie obiektu znajduje się galeria autorska prowadzona przez artystę plastyka Dariusza Milińskiego, który serdecznie zaprasza do obejrzenia obrazów, posiedzenia przy stole i rozmów niekoniecznie o sztuce.

Gospodarze zapraszają szczególnie do Gospodarstwa Agroturystycznego. W otaczającym ogrodzie pomiędzy uratowanymi kapliczkami stoją domki dla gości, których witają stojące przy drodze rzeźby. Baśniowy pejzaż dopełniają mieszkalny wiatrak i letnia bruegel - kuchnia, w której przygotowuje się i jada posiłki. W ramach atrakcji oferowanych przez Zamek Śląskich Legend możemy zobaczyć: strusie, lamy, owce, króliki. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z dziesięciokilometrowej pięknej ścieżki rowerowej z Pławnej do Lwówka Śl. W okolicach możemy również obejrzeć hodowlę koni.

Zamek Śląskich Legend organizuje również imprezy okolicznościowe takie jak Mikołajki. Również w tym roku do Pławnej przybył Święty Mikołaj i ze swoimi pomocnikami obdarowywał najmłodszych cudownymi prezentami. A gdy słońce zaszło na niebie zgromadzeni podziwiali sztuczne ognie.


I kto teraz powie, że Zamek Śląskich Legend nie jest magicznym miejscem?

Ponadto właściciele oferują:

- 5 pokoi dwuosobowych z łazienką i klimatyzacją
- dwupokojowy apartament rodzinny

Mogą państwo spędzić sympatycznie czas rzeźbiąc w drewnie, kamieniu, lepiąc w glinie lub malując.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.