Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wybuch w bloku przy ul. Grunwaldzkiej (VIDEO) /Aktualizacja

Autor admin
Data utworzenia: 27 grudzień 2013, 18:51 Wszystkich komentarzy: 2


Wybuch w bloku przy ul. Grunwaldzkiej (VIDEO) /Aktualizacja

Dziś tj. 27 grudnia 2013 r. przed godziną 17 w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w jednym z mieszkań prawdopodobnie doszło do wybuchu gazu. Z budynku ewakuowano około 30 osób. Sytuacja na miejscu jest już opanowana.

Według ustaleń nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Mieszkania zostały sprawdzone i stwierdzono, że mieszkańcy mogą do nich wrócić. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.


Aktualizacja, godz. 21

Właściciel mieszkania, w którym doszło do wybuchu został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. W pokojach mieszkania znaleziono pojemniki z substancją, która eksplodowała. Najprawdopodobniej było to paliwo. Mężczyzna najbliższą noc spędzi w policyjnym areszcie, w trakcie zatrzymania był nietrzeźwy. Jutro usłyszy zarzuty.
Komentarze

No żeby paliwo trzymać w mieszkaniu, to naprawde nieodpowiedzialność, cała klatka mógła sie zapalić i zawalić, a może i cały blok.
zgłoś komentarz
No, no, no właśnie się dowiedziałem z głuchego telefonu sąsiedzkiego z ul. Grunwaldzkiej, że wybuch był prawdopodobnie zaplanowany i chodziło o zemstę na zonie, która prawdopodobnie chciała się pozbyć męża z domu czy się też pozbyła? Nie ważne, więc ten doszedł do wniosku, że skoro on nie może mieszkać w tym mieszkaniu to ona, czyli żona też nie będzie, więc najprawdopodobniej wybuch był jak się dowiedziałem zaplanowanym działaniem na zniszczenie mieszkania. Gdyż po samej eksplozji facet był widziany przez sąsiadów jak obserwował swoje "dzieło zniszczenia" z ukrycia, ale został zauważony i zatrzymany przez sąsiadów! Od taka historia kryminalna po Chojnowsku. Ale i tak baran „naszemu” Bali do pięt nie dorasta.:):):):)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.