Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Karnawał i Ostatki w Ceglanym Dworku!

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 07 styczeń 2014, 10:13


Karnawał i Ostatki w Ceglanym Dworku!

Wraz z dniem Trzech Króli rozpoczęliśmy Karnawał czyli czas hucznych zabaw, zimowych balów, maskarad. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu jak spędzić ten czas z propozycją wspólnej zabawy wychodzi Ceglany Dworek. Pierwsza z imprez – Zabawa Karnawałowa odbędzie się już w najbliższą sobotę, kolejna, zakańczająca zapusty – Zabawa Ostatkowa – pod koniec lutego. Serdecznie zapraszamy!

Pyszne, cenione przez chojnowian dania, muzyka na czasie grana przez DJ'a Mirka Papiackiego, niski koszt i doskonała oprawa wizualna to gwarancja wspaniałej zabawy. Każdy kto choć raz bawił się w Ceglanym Dworku wie, że to miejsce przyciąga jak magnes. Tych, którzy spróbowali zabaw w tej sali bankietowej nie musimy przekonywać, zaś nieliczne grono „świeżaków” gorąco zachęcamy do spróbowania. Zabawa Karnawałowa w Sali Bankietowej Ceglany Dworek to propozycja na wyjątkowe spędzenie jednej z najbliższych nocy, a konkretnie sobotniej – 11 stycznia tego roku, od godz. 20.00.
W cenie 60 zł za osobę poza wspomnianą już muzyką serwowaną przez DJ-a Mirka Papiackiego goście otrzymają dwa ciepłe posiłki, których walorów smakowych nie musimy wychwalać – każdy zna pyszną kuchnię Państwa Czapskich. Nie zabraknie również ciepłych i zimnych napojów. Alkohol – owszem, jednak we własnym zakresie.

Druga noworoczna propozycja to Zabawa Ostatkowa. Sala Bankietowa ponownie tętnić będzie zabawą pod koniec lutego, 22 dnia miesiąca. Wtedy to od godziny 20.00 gości bawić będzie ceniony zespół – Laszkiewicze. Na palcach jednej ręki policzyć można mieszkańców naszych okolic, którzy ich nie znają. Laszkiewicze? Gwarancja dobrej zabawy! Płacąc 190 zł od pary można liczyć na trzy ciepłe posiłki, kawę, herbatę, zimne napoje oraz butelkę wódki.
Zainteresowanych ofertą właścicieli Sali Bankietowej Ceglany Dworek prosimy o natychmiastowy kontakt:

ul. Tulipanowa 1,
59-225 Chojnów

Tel. 76-81-88-038, kom. 600-87-23-14

www.ceglanydworek.pl


Zapraszamy!Sklep Bigform