Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Wybierz swoją szkołę podczas V Legnickich Prezentacji Edukacyjnych w PWSZ im. Witelona w Legnicy!

Autor PWSZ Legnica
Data utworzenia: 17 styczeń 2014, 09:00 Wszystkich komentarzy: 0


Wybierz swoją szkołę podczas V Legnickich Prezentacji Edukacyjnych w PWSZ im. Witelona w Legnicy!

Do której szkoły ponadgimnazjalnej się zapisać? Jaki kierunek studiów wybrać? Jaką uczelnie? Który kurs jest najlepszy? Młodzi ludzie, którzy często mają trudności z podjęciem decyzji związanej z dalszą edukacją będą mieli doskonałą okazję poznać wszystkie aspekty z rekrutacją do szkół ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych w roku 2014.

5 lutego 2014 roku w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędzie się piąta edycja Legnickich Prezentacji Edukacyjnych. Patronat honorowy nad Prezentacjami objęli Prezydent Miasta Legnicy Tadeusz Krzakowski oraz Starosta Powiatu Legnickiego Jarosław Humenny.

W targach wezmą udział szkoły ponadgimnazjalne z Legnicy, uczelnie wyższe z województwa dolnośląskiego, lubuskiego oraz instytucje szkoleniowe. Można tu będzie uzyskać wszelkich informacji o zasadach rekrutacji w roku 2014 oraz zaopatrzyć się w materiały prezentujące uczelnie i szkoły. Młodzi ludzie będą mieli możliwość porównania różnorodnych ofert i wybory najkorzystniejszej z nich pod względem warunków socjalno-bytowych, jakości kształcenia, czy profilu i typu kształcenia.

Celem targów jest przybliżenie uczniom szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych dostępnych ofert edukacyjnych wyższych uczelni i szkół ponadgimnazjalnych oraz możliwości rozwoju osobistego. Tym samym ma to ułatwić młodzieży planowanie kariery zawodowej, by stać się konkurencyjnym na zmieniającym się rynku pracy.

Legnickie Prezentacje Edukacyjne rozpoczną się o godzinie 900, po czym zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertami wystawców. W programie targów m. in. pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu studentów Koła Naukowego Młodych Medyków PWSZ im. Witelona w Legnicy, prezentacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy oraz pokazy i wykłady multimedialne przygotowane przez wystawców.


Program V. Legnickich Prezentacji Edukacyjnych

  • 900 – uroczyste otwarcie V. Legnickich Prezentacji Edukacyjnych

  • 915 – 1400 – zwiedzanie stoisk

  • 1000 – 1030 – pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu Koła Naukowego Młodych Medyków PWSZ im. Witelona w Legnicy

  • 1200 – 1220 – prezentacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy – sala konferencyjna E1

  • 1400 – zakończenie V. Legnickich Prezentacji Edukacyjnych


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform